Agil Adult Large Breed 10kg

Kód: 205
Tip
Neohodnoceno
Značka: Agil
589 Kč
Momentálně nedostupné

Agil Adult Large Breed 10kg Kompletní menu pro dospělé psy velkých plemen. Přírodní antioxidanty z ovoce, zeleného čaje a červených vinných hroznů zamezují tvorbě a negativnímu působení škodlivých volných radikálů. Zamezují tak poškozování buněk a významně posilují imunitu. Základem je kuře a rýže. Vysoce kvalitní bílé kuřecí maso, trocha jehněčího, ryb a vajec jako nejvhodnější kombinace proteinů. Komplexní a všestranně vyvážená strava..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu Agil Adult Large Breed 10kg Kompletní menu pro dospělé psy velkých plemen. Přírodní antioxidanty z ovoce, zeleného čaje a červených vinných hroznů zamezují tvorbě a negativnímu působení škodlivých volných radikálů. Zamezují tak poškozování buněk a významně posilují imunitu. Základem je kuře a rýže. Vysoce kvalitní bílé kuřecí maso, trocha jehněčího, ryb a vajec jako nejvhodnější kombinace proteinů. Komplexní a všestranně vyvážená strava... Surovinové složení: Kuřecí maso, krůtí maso, vařená rýže, jehněčí maso, jemně mletá kukuřice, vařené rybí maso, sušené řepné řízky, drůbeží tuk, kvasnice, celá vejce, lněné semeno, pšeničné klíčky, bramborové vločky, drůbeží játra, mléko, jogurt, rostlinný olej, mrkev, rybí tuk, rajčata, jablečná dřeň, rozmarýn, měsíček lékařský, kopřiva dvoudomá, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z vinných hroznů, výtažek z meruněk, Yucca shidigera, chondroitin, glukosamin, Hydrogenfosforečnan vápenatý monohydrát, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, vitamíny: A, D3, E (alfatokoferol), K3, B1, B2, B6, B12, Biotin, Kyselina listová, Niacinamid, Pantotenan vápenatý, cholinchlorid, síran železnatý monohydrát, oxid manganatý, chelát zinku, síran měďnatý pentahydrát, jodid draselný, seleničitan sodný. Jakostní znaky: Dusíkaté látky 26 % β karoten 1,0 mg/kg Tuk 14 % Vitamín A 13.500 m.j. Vláknina 3,5 % Vitamín D3 1.200 m.j. Vápník 1,0 % Vitamín E 300 mg/kg Fosfor 0,7 % Omega 6 3,3 mg/kg Sodík 0,35 % Omega 3 0,6 mg/kg Měď 25 mg/kg Taurin 0,1 % Selen 0,3 mg/kg Lutein 10 mg/kg Chondroitin 75 mg/kg Glukosamin 350 mg/kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: Dle data na obale

Bohatá, pestrá a vyvážená strava, to je krmivo pro kočky a psy Agil. Nutriční ideál je základním kriteriem pro formulaci a výrobu krmiva AGIL. Základem krmiva Agil je zpracování široké škály čerstvých přírodních surovin, která vytváří vyvážený, velmi bohatý a vědecky ověřený KOMPLEX ESENCIÁLNÍCH ŽIVIN. Kvalitní živiny v granulích pro psy Agil výrazně usnadňuje vstřebávání do psího i kočičího organismu, ulehčuje metabolismu a má tak zásadní vliv na zdraví psa i kočky a také na aktivní a pohodový dlouhý věk zvířete. V krmivu Agil jsou vysoce stravitelné proteiny bílého masa, které jsou vhodně doplněny o bílkoviny, antioxidanty a min. látky masa červeného - hovězího, ryb, které dodávají lehké proteiny, a zejména nenasycené mastné kyseliny (Ω 3, DHA) spolu se vzácnými antioxidanty. Tento vzájemný poměr v krmivu Agil je pro danou kategorii velmi důležitý. Kvalitní granule Agil rovněž obsahuje domácí ovoce, čerstvé i sušené jako jsou jablka, hrušky, švestky, brusinky, borůvky a tuzemskou zeleninu  jako mrkev, rajčata, zelený hrášek, zelený špenát Proto je krmivo Agil plné zdraví a prospěšných látek Složení krmiva Agil dodává psovi i kočičce antioxidanty v přirozené formě (vit. C, vit. E) a pro likvidaci škodlivých volných radikálů jsou nenahraditelné I u nejkvalitnější a nejlépe vyvážené stravy jako je krmivo Agil je nutná a nezbytná dobrá funkce trávicího traktu pejsků a koček. Středně fermentovaná vláknina řepné dužniny a ovoce velmi pozitivně ovlivňuje obsah a funkční peristatltiku trávicího systému zvířat a zajišťuje tak bezproblémové zažívání. Ve velmi omezené míře jsou i obiloviny důležitou součástí vyvážené a pestré stravy. S ohledem na obsažené sacharidy v granulích Agil lepek případně gluten je však rozhodující část zrnin nahrazena masem, ovocem a zeleninou. V krmivu Agil je také použito současně několik vzájemně se doplňujících druhů masa, což zvyšuje hodnotu stravy.