Anka Lamb+Rice 10kg

Kód: 214
Akční cena
Neohodnoceno
Značka: Anka
813 Kč
Momentálně nedostupné

Anka Lamb+Rice 10kg. Určeno pro psy s alergií, nebo pro přecitlivělé psy. Rýže Působí dietně, zdrojem bílkovin je jehněčí maso.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu Anka Lamb+Rice 10kg Určeno pro psy s alergií, nebo pro přecitlivělé psy. Rýže Působí dietně, zdrojem bílkovin je jehněčí maso.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule pro psy
Záruka: Dle data na obale

Krmivo pro psy ANKA jsou ideální každodenní plnohodnotnou potravou pro psy a kočky všech plemen a velikostí. Krmivo pro psy ANKA patří mezi tradiční dovozce extrudovaných granulovaných krmných směsí pro psy a kočky. Chutné granule pro psy ANKA nabízí vysokou kvalitu kanadských výrobců krmiv. Výživná krmiva, jako jsou granule pro psy ANKA jsou vyráběna jen a zásadně z vysoce kvalitních drůbežích produktů. Kvalitní a také levné granule ANKA jsou ideální pro rasy a plemena jako je Kokršpaněl, Německý ovčák, Cane Corso, Bulteriér, nebo Retrívr. Nejlepší granule pro pejsky a kočičky Anka se vyrábí ze surovin určených pro lidskou konzumaci. Granule ANKA neobsahují žádná umělá barviva ani žádné umělé konzervační látky a žádné umělé příchutě.