Brit granule Jičín  

Brit granule Jičín

 

Nejlevnější prémiové granule pro psy Brit v Jičíně. Prémiové a levné psí granule Brit pro všechna plemena a rasy, pro malé psy, střední psy až po velké a obří rasy. Do Jičína a okolí Vám dodáme kvalitní Brit granule pro psy, které obsahují velké množství důležitých živin pro zdraví psa. Důkladně vyrobené psí granule Brit budou pejskovi dokonale prospívají a udržují ho v nejlepší kondici do pokročilého věku.

Vyvážená formule granulí Brit a vynikající použité výrobní suroviny a ingredience posouvají tyto kvalitní a laciné psí granule Brit mezi nejprodávanější a nejkvalitnější granule pro psy na trhu. V e-shopu si můžete objednat on-line přes internet si můžete objednat v Jičínu tyto prémiové a super-prémiové granule Brit pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny.

Banner Brit

 

Nejprodávanější vysoce kvalitní psí granule Brit Vám doručíme do Jičína jak pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a také pro large dog -velké psy. Zdravý pejsek v aktivním věku potřebuje nejlepší granule s jiným složením než psi ve starším pokročilém věku nebo než malé štěně.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

Také objem a množství dávek psích granulí Brit se různí. Vynikající a energické granule pro psy Brit jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa. Oblíbené granule pro psy Brit je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlích 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.