Brit granule Litoměřice

Brit granule Litoměřice

 

Dokonale chutné a výživné granule pro psy Brit v Litoměřicích. Energické psí granule Brit pro všechny rasy a plemena, pro malé psy, střední psy až po velké a obří rasy patří mezi nejvíce oblíbené granule pro psy na českém trhu.

   Do Litoměřic a okolí Vám dodáme kvalitní Brit granule pro psy, které mají velké množství nejdůležitějších živin a minerálů pro zdraví psa. Pečlivě vyrobené a skladované psí granule Brit budou pejskovi dokonale prospívat a udržovat ho v dokonalé formě a kondici do pokročilého stáří psa.

Vyvážený poměr vlákniny a vitamínů granulí Brit a vynikající kvalitní výrobní suroviny a jedinečná ingredience posouvají tyto prémiové psí granule Brit mezi nejvyhledávanější a nejkvalitnější granule pro psy na trhu. V e-shopu si můžete objednat a zakoupit on-line přes internet přímo v Litoměřicích tyto vynikající prémiové granule Brit pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny.

Banner Brit

 

 

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

Nejlevnější psí granule Brit Vám doručíme do Litoměřic jak pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a také pro large dog -velké psy. Dokonale zdravý pes v aktivním věku potřebuje nejlepší granule s jiným složením než pes ve starším pokročilém věku nebo než malá štěňata.

Také množství dávkování granulí Brit se různí podle velikosti a stáří psa. Výtečné granule pro psy Brit jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa. Oblíbené granule pro psy Brit je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější ekonomické balení jsou v pytlích 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.