Brit granule Sokolov

Brit granule Sokolov

 

Nejprodávanější a velmi kvalitní granule pro psy Brit v Sokolově. Výživné a chutné psí granule Brit pro všechna plemena a rasy, pro malé psy, střední plemena až po velké a obří rasy patří mezi nejvíce prodávané granule pro psy na českém trhu.

   Do Sokolova a blízkého okolí Vám dodáme kvalitní Brit granule pro psy, které mají velké množství nejdůležitějších vitamínů živin a minerálů pro zdraví psa. S velkou péčí vyrobené a skladované psí granule Brit budou pejskovi dokonale prospívat a udržovat ho v dokonalé formě a kondici do pokročilého stáří Vašeho psa.

Vyvážená unikátní složka granulí Brit a vynikající ověřené použité výrobní suroviny a ingredience posouvají tyto prémiové psí granule Brit mezi nejprodávanější a nejkvalitnější granule pro psy na trhu. V e-shopu si můžete objednat a zakoupit on-line přes internet si můžete objednat v Sokolově tyto prémiové psí granule Brit pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejnižší ceny.

Banner Brit

 

 

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

Nejvhodnější granule pro psy Brit Vám doručíme do Sokolova jak pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a také pro large dog -velké psy. Zdravý pes v aktivním věku potřebuje nejlepší granule s jiným složením než pes ve starším pokročilém věku nebo než malá štěňata.

Také objem dávkování psích granulí Brit se různí. Vynikající granule pro psy Brit jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa. Oblíbené granule pro psy Brit je možné získat v různém objemu. Nejprodávanější balení granulí jsou v pytlích 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.