Brit granule Vysoké Mýto

Brit granule Vysoké Mýto

 

Nejlevnější granule pro psy Brit ve Vysokém Mýtě. Levné a prémiové psí granule Brit pro všechna plemena a rasy, pro malé psy, střední psy až po velké a obří rasy. Do Vysokého Míta a okolí Vám dodáme kvalitní Brit granule pro psy, které obsahují velké množství důležitých živin pro zdraví psých kamarádů. Pečlivě a důkladně vyrobené psí granule Brit budou pejskům dokonale prospívají a udržují psa v nejlepší kondici do pokročilého věku.

Vyvážená formule granulí Brit a vynikající použité výrobní suroviny a ingredience posouvají tyto kvalitní psí granule Brit mezi nejprodávanější a nejkvalitnější granule pro psy na trhu. V e-shopu si můžete objednat tyto kvalitní a prémiové granule Brit pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny, přímo on-line přes internet ve Vysokém Mýtu.

Banner Brit

 

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

Vyvážené a nejlepší granule Brit pro pejsky Vám doručíme do Vysokého Mýta jak pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a také pro large dog -velké psy. Zdravý pes v aktivním věku potřebuje nejlepší granule s jiným složením než pes ve starším pokročilém věku nebo než malá štěňata.

Také množství dávkování psích granulí Brit se různí. Vynikající granule pro psy Brit jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa. Oblíbené granule pro psy Brit je možné získat v různém objemu. Nejvýhodnější balení jsou v pytlích 2kg, 3kg, 5kg, 10kg nebo 12 či 15kg s ohledem na velikost psa.