Brit granule

Brit granule

 Banner Brit

   Nejprodávanější Brit granule krmivo pro psí domácí mazlíčky malých, středních i velkých plemen i pro kočičky. Velmi chutné Brit granule poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa či kočky. Voňavé Brit granule si Váš psí kamarád rychle oblíbí. Vyvážená formule, kterou Brit granule obsahují blahodárně působí na psí srst, klouby, kosti a celé pohybové ústrojí psa. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

V nabídce jsou granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení granulí Brit pro kočky a psy, na které jsou výborné recenze, jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa i kočičky.

Nejlepší granule pro spokojené psy i kočky Brit v akci, za akční a nejlevnější ceny v on-line eshopu Beskisha čekají právě na Vaše domácí mazlíčky. Pes i kočka si zaslouží kvalitní přírodní stravu.