Granule Acana

Granule Acana

 

    Dopřejte svému pejskovi kvalitní granule acana s vyváženým složením. Chutné a zdravé granule acana dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici. Často používané granule acana mají posilující účinek na imunitu psa. Kvalitní granule acana se pozitivně podepisují na kvalitě a délce psího života. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr superprémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny.

    Vybrat si můžete granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku. Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Psí super prémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.

Nejlepší granule pro spokojené psy i kočky v akci, za akční a nejlevnější ceny v on-line eshopu Beskisha čekají právě na Vaše domácí mazlíčky. Pes i kočka si zaslouží kvalitní přírodní stravu.