Granule Brit 15+3

Granule Brit 15+3

 

    On-line granule v našem e-shopu. Právě teď za skvělou cenu granule brit 15+3 otestované a nejlepšími recenzemi a ohlasy chovatelů. Chutné a čerstvé granule brit 15+3 poskytují optimální formuli pro každého psa. Pro všechna plemena psů jsou většinou kvalitní granule základní potravou. Dokonale vyrobené granule brit 15+3 si získají každého pejska.

   Skvěle vyvážené složení, které granule brit 15+3 obsahují dlouhodobě pozitivně ovlivňují psa a působí jak na psí organismus, tak na srst, klouby, kosti a celý pohybový aparát psa. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku.

  Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Psí super prémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.