Granule Brit 15 kg

Granule Brit 15 kg

 

    Velmi jemné granule brit 15 kg jsou voňavé a chutné. Každý pes s oblibou nalezne ve své misce granule brit 15 kg, které dodají psovi potřebnou energii a velké množství vlákniny a vitamínů pro upevnění zdraví a hebkou srst. Energetické a výživné granule brit 15 kg pro aktivního psa. Velmi důležité složky stravy, které tyto granule brit 15 kg nabízejí dodávají psímu organismu vše potřebné pro zdravý a dlouhý, spokojený život. On-line granule pro psa Vám dodáme následující den.

Banner Brit

   Značkové a jedinečné superprémiové granule pro štěňata, psí granule pro juniory nebo seniory za akční a nejlevnější cenu. Vyzkoušejte naše ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

  Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.