Granule Brit 15kg

Granule Brit 15kg

 

   Vynikající granule brit 15kg ideální pro rasy malých, středních i velkých psů a také pro kočičky. Lahodné granule brit 15kg uspokojí chuť každého pejska. Důkladně testované a recenzemi ověřené granule brit 15kg je to nejlepší krmivo pro vašeho psího kamaráda. Perfektní obsah a složení řadí kvalitní granule brit 15kg mezi absolutní špičku na trhu psích krmiv. Vysoký obsah vitamínů a minerálů blahodárně a účinně působí na pejskovo srst, klouby, kosti a vlastně celý pohybový aparát psa.

   Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr superprémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Vybrat si můžete ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku.

  Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.