Granule Brit care junior

Granule Brit care junior

 

   Nejlevnější granule brit care junior jsou vysoce kvalitní a plnohodnotné psí granule pro psy a kočky. Velmi chutné granule brit care junior s vyváženým složení vlákniny, vitamínů a minerálů. Výběrové granule brit care junior určené pro psy různých ras a velikostí. Nejlepší suroviny byly použity tak, aby granule brit care junior dodaly psovi potřebné a důležité složky, nutné pro zdravý vývoj a aktivní život. Tyto psí granule jsou velmi oblíbené mezi chovateli a majiteli psů.

Banner Brit

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

   

On-line granule pro psa Vám dodáme následující den. Značkové a jedinečné super prémiové granule pro štěňata, psí granule pro juniory nebo seniory za akční a nejlevnější cenu. Vyzkoušejte naše granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, hranule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.

  Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.