Granule Brit care puppy

Granule Brit care puppy

 

Banner Brit

   Dopřejte svému pejskovi kvalitní granule brit care puppy s vyváženým složením. Chutné a zdravé granule brit care puppy dodávají psům potřebnou energii a udržují je v dobré kondici.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

   Nejvíce prodávané granule brit care puppy poskytnou psům svěží a pozitivní energii. Kvalitní složení krmiva, které tyto chutné granule brit care puppy obsahují příznivě ovlivňují psí srst, klouby psa, kosti a celý psí pohybový organismus. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou super prémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu.

   V nabídce jsou granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi oblíbené a prodávané granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky. Chuťově můžete psovi dopřát granule z kuřete, králíka, jehněčího, divočiny nebo ryby.

   Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.