Granule Brit care senior

Granule Brit care senior

 

    Nejlepší recenze na granule brit care senior. Nadšení chovatelé a majitelé psů a koček si nemohou vynachválit tyto levné a současně voňavé a lahodné granule brit care senior, které jsou plné kvalitních živin a vitamínů. Hledáte kvalitní a levné granule pro psy? Prémiové granule brit care senior patří mezi nejlepší a nejpoužívanější granule pro psy mezi chovately a pejskaři.

Banner Brit

   Plná chuť a vyvážená strava, to jsou dokonalé granule brit care senior a navíc obsahují vše potřebné pro silnou a lesklou srst, zdravé klouby, pevné kosti a posilují celý pohybový aparát psa. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou super prémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

    V nabídce jsou ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku. Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.