Granule Brit premium 15 kg

Granule Brit premium 15 kg

 

   Nakupte si přes internet granule brit premium 15 kg pro psy různých plemen a stáří. Velmi vyvážené a chuťově vynikající granule brit premium 15 kg poskytují to nejlepší pro zdravý vývoj psů. Mnoho našich zákazníků z řad úspěšných chovatelů testovalo granule brit premium 15 kg a jejich recenze byly velmi pozitivní . Vyvážená složení, které granule brit premium 15 kg obsahují blahodárně působí na srst psa, jeho klouby, kosti a celý pejskův pohybový aparát.

Banner Brit

  Přes internet si můžete on-line objednat superprémiové granule pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Dodáme Vám ganule pro small dog -malé psy, midlle dog -střední psy nebo big a large dog -velké psy.Malé štěně potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

  Rovněž dávkování granulí se liší. Granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.