Granule Brit puppy

Granule Brit puppy

 

   Nejlepší granule brit puppy pro různá plemena od malých, středních až po velké a obří. Vynikající granule brit puppy s obsahem důležitých živin. Pečlivě vyrobené granule brit puppy pejskovi velmi prospívají a udržují ho v dobré kondici. Vyvážení formule a kvalitní výrobní suroviny řadí tyto granule brit puppy mezi nejprodávanější a nejkvalitnější na trhu.

Banner Brit

   Rovněž poskytneme on-line v našem eshopu široký výběr granulí pro puppy (štěně) , psy v optimálním věku nebo pro psy seniory a to za nejlevnější ceny v akci. Zakoupit si můžete granule pro různě velká a malá plemena podle zdravotního požadavku. Malý pes vyžaduje granuli s jiným složením než pes v dospělém a seniorním věku.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

  Také dávkování psích granulí se liší podle aktivity, velikosti, váhy a rasy psa. Kvalitní superprémiové granule pro psy jsou vyrobeny z kuřecího masa, krůtího, jehněčího, králičího nebo rybího.Granule pro psa je možné získat v různém množství a balení. Nejprodávanější balení jsou pytle ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg, podle velikosti, stáří a plemene psa.