Granule Brit senior

Granule Brit senior

 

    Lesklou a zdravou srst a pevnou stavbu těl zaručí granule brit senior. Ideální strava pro dlouhý a bezstarostný život psa. Velmi jemné a lahodné granule brit senior vyrobené z výběrových a nejlepších surovin poskytnou psovi optimální složení stravy včetně stopových prvků, vitamínů a vlákniny. Moderní granule brit senior vyrobené nejnovější technologií, uchovávají vše důležitě látky, které positivně ovlivňují zdraví psů. Tyto báječné granule brit senior patří mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější psí granule na trhu.

   Granule pro psy mají vysoký obsah minerálů, vitamínů a dalších podpůrných složek, které blahodárně působí na zdraví psů. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr super prémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Vybrat si můžete ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).

   Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.