Granule Brit senior

Granule Brit senior

 

    Lesklou a zdravou srst a pevnou stavbu těl zaručí granule brit senior. Ideální strava pro dlouhý a bezstarostný život psa. Velmi jemné a lahodné granule brit senior vyrobené z výběrových a nejlepších surovin poskytnou psovi optimální složení stravy včetně stopových prvků, vitamínů a vlákniny. Moderní granule brit senior vyrobené nejnovější technologií, uchovávají vše důležitě látky, které positivně ovlivňují zdraví psů. Tyto báječné granule brit senior patří mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější psí granule na trhu.

Banner Brit

   Granule pro psy mají vysoký obsah minerálů, vitamínů a dalších podpůrných složek, které blahodárně působí na zdraví psů. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr super prémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. Vybrat si můžete ganule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

   Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.