Granule Friskies

Granule Friskies

 

Velmi kvalitní granule Friskies pro pejsky a kočičky včetně štěňata a koťátek jsou určeny pro psy všech plemen, velikostí a různého stáří. Vynikající granule Friskies jsou vyrobeny z nejlepších surovin a hlavně z masa, aby poskytly psovi potřebné a důležité živiny.

Chutné granule Friskies pro psy a kočky jsou jakostní a prémiové a přitom levné. Ověřené a otestované granule Friskies jsou často za nejlepší a nejlevnější cenu na internetu. Nabízené granule pro psy i kočičky obsahují velmi chutné kuřecí, jehněčí, zvěřina, králičí, rybí nebo hovězí maso.

Tyto voňavé granule jsou ideální pro vaše pejsky a štěňátka. Nejprodávanější granule Friskies pro štěňata, juniory i psy v pokročilém věku - seniory si objednáte on-line v našem e-shopu. Lahodné granule Friskies pro psy mají často obsah balení od 2kg, 3kg, 5kg, 10kg, 12 kg, 15kg až po 20kg. Značkové psí granule Friskies si objednejte a nakupte právě teď. Nejlepší granule pro spokojené psy i kočky Friskies v akci, za akční a nejlevnější ceny v on-line eshopu Beskisha čekají právě na Vaše domácí mazlíčky.