Granule pro psy Brit care akce

Granule pro psy Brit care akce

 

Velmi chutné granule pro psy brit care - akce aby byl váš pes nebo kočka v nejlepší a optimální kondici. Vynikající suroviny použité na granule pro psy brit care jsou neustále testované a zdokonalované. Velmi levné granule pro psy brit care v akci z nejlepších surovin, včetně vitamínů, minerálů a vlákniny si každý pes zamiluje.

Banner Brit

 

 

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

Levné, ale kvalitní granule pro psy brit care - akce blahodárně ovlivňují zdraví a kvalitu psího života. Vybrat si můžete celou řadu granulí pro psa, jako jsou superprémiové granule pro štěňata, granule pro psí juniory nebo seniory v akci za nejlevnější a nejnižší cenu. V nabídce jsou granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).

  Pes v aktivním věku potřebuje granule s jiným složením než pes v seniorním věku nebo malé štěně. Také množství dávkování granulí se odlišuje. Vynikající psí granule jsou vyrobeny z jehněčího masa, kuřecího masa, krůtího, králičího nebo rybího masa.Psí super prémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.