Granule pro psy Brit care

Granule pro psy Brit care

 

     Objednejte pejskovi chutné granule pro psy brit care a podpořte je ho kvalitní zažívání. Kvalitní granule pro psy brit care obsahují všechny důležité a potřebné látky, které mají pozitivní vliv na tělo i psychiku psa. Lahodné granule pro psy brit care pro silnou a lesklou srst a zdravé klouby a kosti.

Banner Brit

   Extrémně kvalitní granule pro psy brit care pro vitální a zdraví psí život. Velký online výběr granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejvýhodnější akční ceny. Objednat můžete psovi také granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a super prémiové granule pro alergiky.

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

  Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, granule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Granule pro psy je možné získat v různém balení. Nejprodávanější balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích, podle velikosti psa.