Krmivo pro psy Sams Field

Krmivo pro psy Sams Field

 

I psí láska prochází žaludkem. A také proto je velmi důležité, které krmivo pro psy Sams Field svému pejskovi připravíte, tak aby byl stále spokojený pes. Kvalitní krmivo pro psy sams field je potřebné pro jejich každodenní lumpačení a dodá jim důležité živiny pro zdravé zuby, lesklou srst a spokojené bříško. Na první pohled to může působit, že naše nabídka krmiv pro psy nemá konce, ale má to svůj důvod. Víme, že každý hafan potřebuje něco trošku jiného, takže si u nás vyberete správné granule podle velikosti, plemene a stáří psa.

 Super prémiové krmivo pro psy sams field pro spokojeného pejska bez obilovin plné masa, a oblíbené značky jako Acana, Brit Care, Eukanuba, K9, Hill's, First Mate, Bosch, Marp a Purina jsou sázkou na jistotu vysoké kvality. Když krmení doplníte potřebnými vitamíny pro psy, nebo nějakou dobrou masovou konzervou, budete mít doma skutečně spokojeného a vitálního psa. krmivo pro psy sams field Dobře nažraný pes = spokojený pes! Proto náš e-shop nabízí krmivo pro psy sams field prestižních značek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a dalších, které vašemu pejskovi dodají potřebnou energii pro každodenní lumpačení a důležité živiny pro zdravé a silné zuby a lesklou srst.

 Pro ty nejhodnější máme připraveny i pamlsky a k vybraným produktům dárek zdarma. Kompletní prémiové krmivo pro psy sams field pro dospělé psy malých a středních plemen. Ideální pro skvělou kondici psů v běžné zátěži. Obsahuje kuřecí maso, játra, ovoce a zeleninu a doplněk pro dobré trávení ve formě extraktu z juky. Nejlepší krmivo pro psy sams field on-line si můžete objednat a koupit přes internet nejprodávanější hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg. Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. Receptura s jehněčím masem a s nízkým obsahem obilovin je vysoce stravitelná, tak aby vyhovovalo i velmi citlivému zažívání. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena psů a obsah chondroprotektiv pomáhá chránit kloubní chrupavky. Kvalitní prémiové krmivo pro psy sams field je ideální pokud se chceme o své psy starat tak, jak se patří.

  Chutné krmivo pro psy sams field Adult Large je určeno dospělým psům velkých plemen. Základ tvoří 36% obsah kuřete. Skvěle stravitelná receptura s přídavkem chondroitinu a glukosaminu pro zdravé klouby. České značky Adult Large splňují výživové nároky dospělých psů velkých a obřích plemen. Receptura krmiv obsahuje kvalitní kuřecí maso a játra, lososový olej, zelenoústé slávky nebo čekankový kořen. Zaměřeno na optimální kondici psů v běžné zátěži. Holistic Salmon ALS Grain Free je určeno pro štěňata i dospělé psy všech plemen. krmivo pro psy sams field je vhodné i jako jednoproteinová hypoalergenní dieta. Vynikající holistické bezobilné krmivo určeno pro štěňata i dospělé psy všech plemen, vhodné i jako jednoproteinová hypoalergenní dieta.

 
Krmivo vyniká velmi vysokou stravitelností i chutností, má vynikající vliv na kvalitu srsti a kůže díky optimálnímu poměru Omega 3, Omega 6 a zinku. Zcela přírodní složení bez jakýchkoli chemických konzervantů, barviv, dochucovadel či hormonů. Základní suroviny (losos a brambory) jsou doplněny zeleninou, luštěninami, vajíčky, bylinkami, semínky a pivovarskými kvasnicemi pro odolný imunitní systém a dokonalé natrávení minerálů a vitaminů. Krmivo obsahuje rovněž protein, vlákninu a tuk. Správná výživa výrazně ovlivňuje kondici a zdravotní stav psích kamarádů. Nejprodávanější krmivo pro psy Sams Field Kvalitní krmivo pro psy sams field používá také mnoho ZOO jak v České republice, tak i v zahraničí. Krmivo pro psy Sams Field má zákadní předpoklady kvalitního krmiva jsou:

VYSOKÁ STRAVITELNOST:Hypoalergenní receptura z jehněčího masa s vyváženým obsahem stravitelných proteinů, tuků a živin pro obnovu svalstva a podporu kondice


PODPORA IMUNITY PEJSKŮ:

Prebiotika mannan a fruktooligosacharidy v kombinaci s betaglukany pro zažívání a modulaci střevní mikroflóry a podporu zdravého imunitního systému
KVALITA SRSTI A KŮŽE PSŮ:

Zvýšený obsah Omega-3 mastných kyselin z lososového oleje pro podporu zdraví pokožky a husté a lesklé srsti
OCHRANA BUNĚK PSA:

Vitamín C jako zdroj antioxidantů pro ochranu buněk a podporu buněčné imunity
PREVENCE ZÁNĚTŮ, METABOLISMUS, REGENERACE JATER HAFANŮ: OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ ( silybum marianum )

PODPORA BUNĚČNÉ I MIKROBIÁLNÍ IMUNITY SPOKOJENÉHO PSA: VITAMÍN C, PREBIOTIKA MOS & FOS A INULIN

Složení KRMIVA je často z následujících ingrediencí:

kuřecí maso nebo kuřecí masová moučka, hovězí maso či moučka, králičí maso, rybí maso nejčastěji z lososa, jehněčí maso nebo masová moučka, rýže, kuřecí tuk, sušená jablka, lososový olej , přírodní chuť, pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu), mannan-oligosacharidy, ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma ), frukto-oligosacharidy , juka schidigera, inulin , ostropestřec mariánský (Silybum marianum). Každé krmivo pro psy sams field je balené v různých pytlích o velikosti 1,5 kg, 2 kg, 3kg, 5kg, 7,5 kg, 10 kg, 12kg nebo 15kg.