Psí granule Brit care 12+3kg

Psí granule Brit care 12+3kg

 

   Kvalitní psí granule brit care 12+3kg pro psy malých, středních i velkých plemen a pro kočky. Velmi chutné psí granule brit care 12+3kg poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa. Často používané psí granule brit care 12+3kg mají posilující účinek na imunitu psa. Kvalitní psí granule brit care 12+3kg se pozitivně podepisují na kvalitě a délce psího života. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr super prémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. 

Banner Brit

 

 

Brit Care Endurance 1kg Kód: 258
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 3kg
 

Nakupte si online v našem e-shopu

Kód: 252
Brit Care Endurance 3kg Kód: 260
Brit Care Show Champion 3kg Kód: 302
Brit Care Endurance 12kg Kód: 259

 

 Koupit si můžete granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky.

   Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, granule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.