Psí granule Brit care 12+3kg

Psí granule Brit care 12+3kg

 

   Kvalitní psí granule brit care 12+3kg pro psy malých, středních i velkých plemen a pro kočky. Velmi chutné psí granule brit care 12+3kg poskytují optimální složení pro zdravý vývoj psa. Často používané psí granule brit care 12+3kg mají posilující účinek na imunitu psa. Kvalitní psí granule brit care 12+3kg se pozitivně podepisují na kvalitě a délce psího života. Dále Vám můžeme nabídnout velký výběr super prémiových granulí pro štěňata, psí juniory nebo seniory za nejlevnější ceny. 

   Koupit si můžete granule pro small dog (malá plemena psů), midlle dog (středně velká plemena psů ) nebo big a large dog (velká a obří plemena psů).Velmi vyhledávané a často kupované granule pro psy jsou hypoalergenní granule, granule pro březí feny a superprémiové granule pro alergiky.

   Podle masa použitého při výrobě můžete dopřát psovi granule kuřecí - chicken, granule králičí - rabbit, granule jehněčí - lamb, granule z divočiny - wild meat nebo granule rybí - fish.Psí superprémiové granule je možné nakoupit přes internet v různém balení. Nejvíce prodávaná balení jsou ve 2 kg, 3 kg, 5 kg, 10 kg nebo 12 či 15 kg pytlích. Velká balení granulí jsou za lepší ceny, ekonomicky výhodnější.