Kožený stahovací obojek

Kožený stahovací obojek

 

   Otestujte kvalitní kožený stahovací obojek, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní kožený stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný kožený stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

S tímto krásným koženým stahovacím obojkem budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný kožený stahovací obojek vždy po ruce. S koženým stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší kožený stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách.

  Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás kožený stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.

 

 Černý stahovací obojek

 

   Kupte si pevný černý stahovací obojek pro psy, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní černý stahovací obojek je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný černý stahovací obojek můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

   S tímto krásným černým stahovacím obojkem pro psa budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný černý stahovací obojek vždy po ruce. S psím černým stahovacím obojkem se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů.

   Nejlepší černý stahovací obojek dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit černý stahovací obojek a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás černý stahovací obojek za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.

 

Výcvikový obojek

  
11 položek celkem
 
Obojek pro psa červený
Novinka Tip
 
 

Kvalitní obojek pro psy červený jednořadý. Ideální psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Obojek je pevný a přitom velmi lehký. S...

Kód: 2265/81
Obojek proti tahání
 
 

Kvalitní stahovací obojek proti tahání, modrý, jednořadý. Ideální psí obojek pro kompletní výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Modrý obojek proti...

Kód: 2274/40
Stahovací obojek pro psa černý
 
 

Kvalitní stahovací obojek pro psy černý jednořadý. Ideální stahovací psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Stahovací obojek je pevný a...

Kód: 2271/40
zelené stahovací obojky
 
 

Kvalitní stahovací obojky v zelené barvě navržené proti tahání psa na vodítku. Zelené, jednořadé stahovací obojky je z lehkého a kvalitního materiálu. Ideální psí stahovací...

Kód: 2280/40
Žluté césarovo vodítko
Tip
 
Cesarovo vodítko
 
Skladem
 
 

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Kód: 92
Červené vodítko pro psy
NovinkaTip
 
 
 

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Kód: 101
červené vodítko a obojkem
Novinka Tip Akční cena
 
 
 

Kvalitní červené vodítko se stahovacím obojkem a karabinou. Toto vodítko lze použít jako běžné vodítko nebo jako výchovné vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na...

Kód: 113
Modré césarovo vodítko
Novinka Tip Akční cena
 
 
 

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy.

Kód: 107
černé césarovo vodítko
Novinka Tip Akční cena
 
 
 

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné zelené vodítko
Novinka Tip Akční cena
 
 
 

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Zelené vodítko s obojkem a karabinou
Novinka Tip Akční cena
 
 
 

Vynikající výchovné vodítko zelené barvy. Toto vodítko se stahovacím obojkem je rovněž vybaveno pevnou karabinou. Díky tomu lze vodítko použít rovněž jako běžné vodítko, které...

Kód: 116
 

Výcvikový obojek pro psy

Hledáte kvalitní výcvikový obojek pro psy? U nás najdete nejlepší výcvikový obojek za nejnižší cenu. Velmi kvalitní výcvikový obojek se vyroben z pevných a kvalitních materiálů, současně však musí být tento obojek přiměřeně ohebný, abychom dokázali psa ovládat a aby pes citlivě reagoval na naše povely nebo povely psovoda. Náš moderní obojek je optimální pro všechna plemena, která jsou určena s doporučována ke služebnímu výcviku. Současně však kvalitní obojek může použít i běžný chovatel, který chce mít vycvičeného a spolehlivého psa.