Předváděcí vodítko pro psy výstavní

 Předváděcí vodítko pro psy výstavní

 

 

Spolehlivé předváděcí vodítko pro výstavní psy. Toto výcvikové a předváděcí vodítko pro výstavní psy je ručně vyrobené a splňuje nejnáročnější požadavky na dostatečnou pevnost. Oblíbená psí vodítka se hodí téměř pro všechny rasy a plemena. Od malých plemen, po střední plemena psů až po velká plemena a psy obřích rozměrů, kteří váží přes 10kg, 50kg i více. Barevná předváděcí vodítko pro výstavní psy si můžete vybrat v barvě černé, červené, modré, zelené nebo žluté. Naše luxusní předváděcí vodítko pro výstavní psy s obojkem se snadno používá a psům ho rychle nastavíte do požadovaného stavu. Posuvník na kulatém předváděcím vodítku pro výstavní psy zajišťuje, že stahovací obojek je nastaven tak, aby pejskovi nesjížděl na ramena. Zejména při výcviku psů je velmi důležité vodítko pro psa správně nastavit.

vodítko banner


Pokud lanové předváděcí vodítko pro výstavní psy bude pejskovi padat na ramena a nebude ho mít umístěné těsně za ušima, bude pes táhnout. Toto zajistí zmíněný posuvník na vodítku. Provazové výstavní vodítko pro psy má rovněž velkou výhodu v tom, že je snadno přenosné v kapse u kalhot nebo bundy. Naše kvalitní psí vodítka nepruží a proto je pro výcvik psů dokonalé.

Mezi chovateli je tento typ znám jako Cesarovo výstavní vodítko, podle amerického odborníka na psy Cesara Millana. Toto vodítko by nemělo chybět u žádného milovníka psů a zejména u páníčků, jejichž pes nezvládá chůzi u nohy a neustále táhne při chůzi a běžném venčení. Millanovo psí vodítka jsou navíc velmi levná a přitom nesmírně účinná, jak dokazují recenze psovodů, kteří tato výchovná vodítko používají.

Pokud ještě nejste majiteli podobného předváděcí vodítka pro výstavní psy, kupte si nyní naše nejlepší vodítko pro psa za akční cenu ve výprodeji a vrhněte se do výcviku svého pejska. Vodítko si můžete objednat a zakoupit online na našem e-shopu právě nyní. Rovněž si můžete pořídit novinku v podobě multifunkčního předváděcího vodítka pro výstavní psy s karabinou.

červené vodítko s obojkem a karabinou


Naše předváděcí vodítko pro výstavní psy můžete použít jak pro výstavy, výcvik, procházky, běhání nebo sportovní výlety na kolo, či kolečkové brusle.