Přepínací vodítka

Vynikající a pevná zelená přepínací vodítka 3m s kovovou karabinou. Moderní přepínací vodítka jsou ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S našimi přepínacími vodítky 3m budete svého psa bezpečně ovládat. Krásná přepínací vodítka s karabinou si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červená přepínací vodítka s karabinou má luxusní design. Některá přepínací vodítka s karabinou je rovněž se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní přepínací vodítko je snadno přenosné v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalá přepínací vodítka pro psy, pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem. Vynikající přepínací vodítka pro korkšpaněla, vislu, bulteriéra nebo větší plemena jako je německý ovčák, pittbulteriér, argentinská doga, dobrman, rotvajler nrbo labradorský retrívr.

 
Kulaté přepínací vodítko pro psy
Kulatá přepínací vodítka pro psy 3 m zelená
 
Vynikající a lehké přepínací vodítko  3m modré barvy s kovovou karabinou. Modré přepínací vodítko je ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S tímto přepínacím vodítkem s karabinou snadno svého psa bezpečně ovládnete. Levné přepínací vodítko pro malé, střední i velké psy si můžete pořídit v různých barvách. Černé, žluté, zelené, červené  nebo modré přepínací vodítko pro německého ovčáka nebo kokršpaněla má luxusní design. Některé stavitelné přepínací vodítko pro psa je vybaveno stahovacím obojkem. Tato jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalé přepínací vodítko 3m pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem. Přepínací vodítka jsou ideální k výcviku a výchově malých středních i velkých plemen psů. Od border kolie po Švýcarského ovčáckého psa, ale i pro mustify a bullmastify nebo pastevecké psy různého typu.
Nylonové přepínací vodítko
Pletená přepínací vodítka pro psy 3 metry modrá
 
Pevné přepínací vodítko 3m pro psy jako je rotvajer, dobrman, německý boxer, zlatý retrívr nebo labrador či borderkolie  s kovovou karabinou. Kvalitní přepínací vodítko je precizně ručně vyrobeno a dokonale zpracováno. S našima funkčním přepínacím vodítkem pro psa budete svého pejska bezpečně ovládat. Krásné přepínací vodítko můžete koupit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené přepínací vodítko je spolehlivé a pevné, ideální pro malé i velké psy. Některé vodítko je také se stahovacím obojkem. Tato jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní přepínací vodítko je skladné a snadno přenosné v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si on-line v našem e-shopu dokonalé psí přepínací vodítko 3m a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem. Nepostradatelné výcvikové a výchovné přepínací vodítko pro každého psovoda, který to myslí s výcvikem psa vážně.
Pletené přepínací vodítko
Vynikající a pevná vodítka s kovovou karabinou. Vodítka jsou ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S našima vodítky s karabinou budete svého psa bezpečně ovládat. Krásná vodítka s karabinou si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené vodítko s karabinou má luxusní design. Některá vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalé vodítko s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem. Toto přepínací vodítko lze použít rovněž jako vodítko pro dva psy. Stavitelné a flexibilní vodítko je dostatečně pevné a kvalitní, proto je vhodné i pro velmi silné psy.
Přepínací vodítka pro psy červené
Novinka Tip
Přepínací vodítko pro psy červené 3 metry dlouhé
 
Vynikající a pevná kulaté přepínací vodítka pro psa 3m s kovovou karabinou. Vodítka s přepínáním jsou ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S našima vodítky s karabinou budete svého psa bezpečně ovládat. Krásná vodítka s karabinou si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené přepínací vodítko 3m má luxusní design. Některá přepínací vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalá přepínací vodítka pro pejsky s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.
Silné vodítko pro psy žluté
Žluté silné přepínací vodítko pro psy velké i malé 3 m 
 

Vynikající a žlutá přepínací vodítko pro psy 3m s kovovou karabinou. Žlutá přepínací vodítka pro psy jsou ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S našimi přepínacími vodítky s karabinou budete svého psa bezpečně ovládat. Krásná psí přepínací vodítka s karabinou si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené vodítko s karabinou má luxusní design. Některá vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalé přepínací vodítko 3m s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.

 
Kulaté přepínací vodítko pro psy
Zelené kulaté přepínací vodítko pro psy 4 m
 
Zelené a pevná přepínací vodítko 4m s kovovou karabinou pro malá, střední i velká a obří plemena psů. Přepínací vodítka jsou ručně vyrobená a vhodně zpracovaná. S našim přepínacím vodítkem s karabinou budete svého psa, ovčáka, dogu, pitbulla nebo jezevčíka bezpečně ovládat. Krásné přepínací vodítko si můžete pořídit online v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené vodítko s karabinou má luxusní design. Některá vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalé vodítko s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.
Nylonové přepínací vodítko
Nylonová přepínací vodítka pro psy 4 m
 
Levné modré přepínací vodítko pro malé, střední i velké rasy psů. Lehounké přepínací vodítko pro psy je spolehlivě vyrobeno a kvalitně zpracováno. S našim  přepínacím vodítkem pro psa budete svého psa bezpečně ovládat. Krásná vodítka s karabinou si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené vodítko s karabinou má luxusní design. Některá vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalé vodítko s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.
Pletené přepínací vodítko
Vynikající a pevná vodítka s kovovou karabinou. Vodítka jsou ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S našima vodítky s karabinou budete svého psa bezpečně ovládat. Krásná vodítka s karabinou si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené vodítko s karabinou má luxusní design. Některá vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalé vodítko s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.
Přepínací vodítka pro psy červené
NovinkaTip
Červená přepínací vodítka pro psy 4 m
 
Vynikající a pevná vodítka s kovovou karabinou. Červená přepínací vodítka jsou ručně vyrobená a kvalitně zpracovaná. S našima vodítky s karabinou budete svého psa bezpečně ovládat. Kulatá přepínací vodítka pro psy si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelené nebo červené vodítko s karabinou má luxusní design. Některá vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tato jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si červená přepínací vodítka pro psa s karabinou pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.
Silné vodítko pro psy žluté
 
Vynikající a pletená přepínací vodítka pro husky, retrívra s kovovou karabinou. Kvalitní přepínací vodítka pro psy jsou ručně vyrobena a kvalitně zpracovaná. S našimi přepínacími vodítky pro psa budete svého psa bezpečně ovládat. Moderní přepínací vodítka se dvěma karabinami si můžete pořídit v různých barvách. Černé, modré, žluté, zelená přepínací vodítka s karabinou má luxusní design. Některá přepínací vodítka s karabinou jsou rovně se stahovacím obojkem. Tyto jednokusová vodítka s obojkem, zvaná "césarova" se velmi osvědčila při výcviku a výchově psů mnoha plemen. Naše originální a moderní vodítka jsou snadno přenosná v kase bundy nebo kalhot. Objednejte si dokonalá přepínací vodítka kulatá pro všechny rasy psů a ověřte si jeho kvalitu při procházkách s Vaším pejskem.
 

Přepínací Vodítko pro Psy: Bezpečné, Pohodlné a Praktické pro Každé Plemeno!

Vítejte v našem podrobném popisu přepínacích vodítek pro psy, která jsou navržena s ohledem na bezpečnost, pohodlí a praktičnost pro všechna plemena. Bez ohledu na velikost nebo váhu vašeho psa, naše vodítka nabízejí flexibilitu, bezpečnost a skvělý design pro společné procházky.

Proč Si Vybrat Přepínací Vodítko od Nás:

**1. Univerzální Design:

Naše přepínací vodítka jsou navržena tak, aby vyhovovala různým velikostem a váhám psů. Bez ohledu na to, zda máte malé plemeno, jako je Chihuahua, nebo velké plemeno, jako je Německý ovčák, naše vodítka jsou skvělou volbou pro každodenní procházky.

**2. Bezpečné Přepínání:

Speciální uzavírací mechanismus umožňuje snadné a bezpečné přepínání délky vodítka. Tím můžete rychle reagovat na různé situace - od volného běhu na venkově po přiblížení k nohám ve městě.

**3. Pohodlný Úchop:

Ergonomicky tvarovaná rukojeť poskytuje pohodlný úchop pro majitele, což umožňuje pevnou kontrolu nad psem. Rukojeť je navržena tak, aby se pohodlně držela v ruce i při delších procházkách.

**4. Odolné Materiály:

Vodítka jsou vyrobena z odolných materiálů, které odolávají tahům a opotřebení. Bezpečné a odolné provedení zajišťuje dlouhou životnost vodítka.

**5. Vhodné pro Všechna Plemena:

Náš sortiment obsahuje vodítka vhodná pro malá, střední i velká plemena. Od lehkých vodítek pro malá plemena až po odolnější varianty pro silnější a větší psy.

Přineste Bezpečnost a Pohodlí na Vaše Procházky!

S našimi přepínacími vodítky pro psy budete mít kontrolu nad každým krokem svého psa. Bezpečnost, pohodlí a praktičnost jsou pro nás klíčovými prvky. Vyberte si nyní vodítko, které bude dokonalým společníkem pro každodenní procházky s vaším čtyřnohým přítelem!