Stahovací obojek kožený 60

Stahovací obojek kožený 60

 

Otestujte kvalitní psí stahovací obojek kožený 60, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek kožený 60 cm pro psy je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek kožený 60 můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

S tímto krásným stahovacím obojkem koženým 60 budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek kožený 60 vždy po ruce. S stahovacím obojkem koženým 60 se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek kožený 60 dodáváme v různých velikostech a barvách. Od černé, modré, červené, zelené či žluté.

Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek kožený 60 a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody.  Objednejte si u nás stahovací obojek kožený 60 za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.