Vodítko na běhání se psem

Vodítko na běhání se psem

 

Spolehlivé vodítko na běhání se psem pro různá plemena. Toto výcvikové vodítko na běhání se psem je ručně vyrobené a splňuje nejnáročnější požadavky na dostatečnou pevnost. Oblíbená psí vodítka na běh se hodí téměř pro všechny aktivní psy. Od malých plemen, po střední plemena psů až po velká plemena a psy obřích rozměrů, kteří váží přes 10 kg, 30 kg, 50 kg i více. Barevné vodítko na běhání
si můžete vybrat v barvě černé, červené, modré, zelené nebo žluté. Naše luxusní vodítko na běhání se psem je spojeno s obojkem. Snadno se používá a psům ho rychle nastavíte do požadovaného stavu. Posuvník na kulatém předváděcím vodítku pro výstavní psy zajišťuje, že stahovací obojek je nastaven tak, aby pejskovi nesjížděl na ramena. Zejména při výcviku psů je velmi důležité vodítko pro psa správně nastavit.

červené vodítko s obojkem a karabinou


Pokud lanové vodítko na běhání se psem bude pejskovi padat na ramena a nebude ho mít umístěné těsně za ušima, bude pes táhnout. Toto zajistí zmíněný posuvník na vodítku. Toto provazové výstavní vodítko pro psy má rovněž velkou výhodu v tom, že je snadno přenosné v kapse u kalhot nebo bundy. Naše kvalitní psí vodítka na běh nepruží a proto je pro výcvik psů dokonalé. Mezi chovateli je tento typ znám jako Cesarovo výstavní vodítko, podle amerického odborníka na psy Cesara Millana.

Toto vodítko by nemělo chybět u žádného milovníka psů a zejména u páníčků, jejichž pes nezvládá chůzi u nohy a neustále táhne při chůzi a běžném venčení. Millanovo psí vodítka jsou navíc velmi levná a přitom nesmírně účinná, jak dokazují recenze psovodů, kteří tato výchovná vodítko používají.

vodítko banner

Pokud ještě nejste majiteli podobného předváděcí vodítka pro výstavní psy, kupte si nyní naše nejlepší vodítko pro psa za akční cenu ve výprodeji a vrhněte se do výcviku svého pejska. Vodítko si můžete objednat a zakoupit online na našem e-shopu právě nyní. Rovněž si můžete pořídit novinku v podobě multifunkčního sportovního vodítka pro výstavní psy s karabinou.
Naše kvalitní vodítko na běhání se psem můžete použít jak pro výstavy, výcvik, procházky, běhání nebo sportovní výlety na kolo, či kolečkové brusle.