Adventní svícen stříbrné svíčky

Kód: 2337
999 Kč
Skladem

Tento podlouhlý adventní svícen stříbrný, na dřevěném podstavci a bohatou ozdobnou dekorací je ideální adventní dekorací na váš sváteční stůl. Stříbrný adventní svícen se čtyřmi svícemi je laděný do jemných a pečlivě sladěných barev. Zapálením první adventní svíčky si začínáme naplno užívat svátků vánočních a při dlouhých večerek máme mnoho času rozjímat a přemýšlet na rokem uplynulým a současně střádat plány na rok následující. Vánoční pohodu, kterou tento adventní svícen navozuje ocení zejména malé děti, které se již nemohou dočkat příchodu štědrého večera a dárků od Ježíška. Při dlouhých zimních večerech můžeme hrát u rozsvíceného adventního svícnu různé stolní hry a nebo předčítat dětem pohádku s křesťanskou tématikou. 

Nezapomeňte si včas pořídit adventní věnec a vánoční výzdobu.

Stříbrné adventní svícny jsou ručně vyráběné, proto stejný nikde nekoupíte. Adventní svícny na stůl.

Velikost adventního svícnu: 40x10 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento podlouhlý adventní svícen stříbrný, na dřevěném podstavci a bohatou ozdobnou dekorací je ideální adventní dekorací na váš sváteční stůl. Stříbrný adventní svícen se čtyřmi svícemi je laděný do jemných a pečlivě sladěných barev. Zapálením první adventní svíčky si začínáme naplno užívat svátků vánočních a při dlouhých večerek máme mnoho času rozjímat a přemýšlet na rokem uplynulým a současně střádat plány na rok následující. Vánoční pohodu, kterou tento adventní svícen navozuje ocení zejména malé děti, které se již nemohou dočkat příchodu štědrého večera a dárků od Ježíška. Při dlouhých zimních večerech můžeme hrát u rozsvíceného svícnu různé stolní hry, popíjet teplý čaj či chutnou černou kávu, věnovat se ručním pracím a nebo předčítat dětem pohádku s křesťanskou tématikou. 

Adventní svícen se stříbrnými svíčky koupíte  online v Eshopu za nejlepší cenu. Tento luxusní adventní svícen s led osvětlením je ručně vyráběný originál. Elegantní adventní svícen rovného tvaru a mnoho další adventní výzdoby pro příjemné prožití vánočních svátků. 

 

 

Podlouhlý adventní svícen stříbrné svíčky je zdobený větvičkami, třpytivými přízdobami a čtyřmi stříbrnými svíčkami.  Celý adventní svícen je ozdobený micro LED světélky studená bílá. 2 AA baterie nejsou součástí balení (nutno dokoupit).

 

Velikost adventního svícnu: 40x10 cm

Moderní adventní svícny 2023

POZOR: NENECHÁVEJTE HOŘET BEZ DOZORU!

Doplňkové parametry

Kategorie: Svícen
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IS Avatar autora | 8.11.2023
Jsem nadšená.. Svícen je opravdu nádherný..

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: