Frézie

Nejprodávanější

Frézie KS ŽLUTÁ 70cm
Frézie ks žlutá 70cm
Momentálně nedostupné
Kód: 2642
 
36 Kč
1 položek celkem
Frézie KS ŽLUTÁ 70cm
Dekorace
Frézie ks žlutá 70cm
Momentálně nedostupné
36 Kč

Krásná umělá květina frézie, využívá se k různým dekoračním a okrasným účelům. Umělá žlutá frézie je výrazná květina velmi podobná květinám přírodním.

Kód: 2642

Umělá Frézie: Oživte Prostor Jemnou Elegancí

Umělá frézie, s jejími nádhernými květy a svěžími barvami, přináší do vašeho domova krásu a jemnost. Nejedná se pouze o umělou rostlinu, ale o kousek uměleckého zpracování, které vám poskytne svěžest a elegantní vzhled bez nutnosti pravidelné péče. Přivádíte do svého domova jemnou krásu, která vydrží po celý rok.

Charakteristika Umělé Frézie:

 1. Věrná Reprodukce: Umělá frézie je vytvořena s maximální péčí o detaily, což zaručuje věrnou reprodukci květů a listů, jako by byla právě utržena ze zahrady.

 2. Přirozené Barvy: Umělá frézie se může pochlubit přirozenými barvami, které zachycují různé odstíny a tóny květů, což jí dává realistický vzhled.

 3. Různé Druhy: Frézie může nabídnout různé druhy a odstíny, od tradiční bílé až po odvážnější odstíny, což vám umožňuje vybrat si tu pravou variantu pro váš prostor.

 4. Materiály Vysoké Kvality: K výrobě umělé frézie se často používají materiály jako hedvábí nebo polyester, což jí dodává příjemný na dotek a atraktivní vzhled.

Využití Umělé Frézie v Dekoraci:

 1. Vázy a Nádoby: Umělá frézie vyniká v různých typech váz a nádob. Můžete ji umístit do elegantní skleněné vázy pro sofistikovaný vzhled nebo zvolit rustikální keramickou nádobu pro více přírodního vzhledu.

 2. Stolní Aranžmá: Vytvořte nádherné stolní aranžmá kombinací umělých frézií s dalšími umělými květinami a dekorativními prvky.

 3. Vstupní Prostor: Umístěním umělé frézie u vstupních dveří nebo na konzolu vytvoříte přívětivý a vítací dojem.

 4. Výzdoba na Svatební Den: Frézie jsou oblíbenou volbou pro svatební dekorace, ať už ve formě svatebních kytic, náramků nebo věnečků.

Jak Pečovat o Umělou Frézii:

 1. Čištění: Jemně otírejte květy a listy suchým hadříkem nebo štětcem, abyste odstranili prach.

 2. Vhodné Umístění: Umístěte umělou frézii na místo, kde nebude vystavena přímému slunečnímu záření, aby se zabránilo vyblednutí.

 3. Ochrana před Vlhkem: Umělé rostliny nejsou odolné vůči vodě, takže je chráníme před přímým stykem s vodou.

Umělá Frézie: Křehká Krasa Bezstarostné Přírody

Umělá frézie je nejen krásnou dekorací, ale také přináší do prostoru atmosféru jemné elegance a příjemného jara. S její realistickou podobou si můžete být jisti, že vaše dekorace zůstanou svěže a krásné bez ohledu na roční období. Přinesete do svého domova nádech přírody, který potěší oko a dotek.