Gerbera

1 položek celkem
Růžové umělé gerbery
Novinka Doporučujeme Dekorace
219 Kč

Růžové umělé gerbery

Kytice umělých růžových gerber

Kytice umělých gerber v růžové barvě jsou celoroční.  Umělé kopretiny v růžové barvě vypadají jako živé. 

Tyto umělé látkové gerbery vypadají luxusně. Doporučujeme.

Kytice umělých květin gerber můžete použít jako jarní, letní, podzimní, zimní dekoraci.

Umělé kytičky do vázy jako dekorace nebo jako dekorace na hrob. 

Kód: 5755

Umělá Gerbera: Barevná Krása, Která Nevybledne

Umělá gerbera je jako slunečný den, který nikdy nekončí. Tato nádherná květina okouzluje svými jasnými barvami a přináší do prostoru veselejší atmosféru. Připravte se na podrobný pohled na umělou gerberu, květinu, která zůstane vždy čerstvá a krásná.

Charakteristika Umělé Gerbery:

 1. Květ a Barvy: Umělá gerbera je známá svými velkými květy a výrazným středem. Dostupná je v široké škále barev, od jasných oranžových až po pastelové odstíny růžové. Některé druhy mají i vícebarevné okvětní lístky.

 2. Materiál a Zpracování: Moderní umělé gerbery jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které napodobují strukturu a vzhled pravých květů. Jemné okvětní lístky a detailně zpracovaný střed dodávají dojem autentičnosti.

 3. Rozmanitost Druhů: Existuje několik druhů umělých gerber, od těch s jedním květem po květové hroznovité uspořádání. To umožňuje vytvoření různorodých květinových kompozic.

 4. Využití v Dekoraci: Umělé gerbery jsou ideální pro dekoraci interiérů, svatebních kytic, oslav a květinových aranžmá. Jsou vhodné jak pro každodenní výzdobu, tak i pro speciální události.

Péče o Umělou Gerberu:

 1. Čištění: Pro udržení svěžesti a lesku je vhodné občasné jemné čištění květů. Použijte mírný vodní roztok nebo jemný prachový kartáč.

 2. Chráníme před Sluncem: Umělé květiny, včetně gerbery, by měly být umístěny na místech, kde nejsou vystaveny přímému slunečnímu záření, což by mohlo způsobit vyblednutí.

 3. Výběr Kvalitních Materiálů: Při nákupu umělé gerbery se zaměřte na výrobky s kvalitními materiály a precizním zpracováním pro co nejpřirozenější vzhled.

Umělá Gerbera v Každém Ročním Období:

 1. Jaro: Umělá gerbera oživí vaše prostory jasnými barvami, připomínajícími rozkvetlou zahradu.

 2. Léto: Vytvořte si domácí plážovou atmosféru s umělými gerberami v odstínech slunce a oceánu.

 3. Podzim: Pestré odstíny umělých gerber dodají do interiéru teplý a přívětivý nádech podzimního období.

 4. Zima: Bílé a stříbrné umělé gerbery mohou zahřát atmosféru v zimních měsících a připomenout krásu sněhových vloček.

Tip na Závěr: Umělá gerbera je nekonečný zdroj radosti a krásy. Ať už se rozhodnete je umístit do vázy, kytice nebo jiného aranžmá, budete se každý den radovat z jejího pestrobarevného půvabu.