Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Krmiva pro psy

Velmi důležité je, které krmiva pro psy svému pejskovi připravíte, tak aby byl stále spokojený pes. Kvalitní krmiva pro psy je potřebné pro jejich každodenní lumpačení a dodá jim důležité živiny pro zdravé zuby, lesklou srst a spokojené bříško. Na první pohled to může působit, že naše nabídka krmiv pro psy nemá konce, ale má to svůj důvod. Víme, že každý hafan potřebuje něco trošku jiného, takže si u nás vyberete správné granule podle velikosti, plemene a stáří psa. Super prémiové krmiva pro psy pro spokojeného pejska bez obilovin plné masa, a oblíbené značky jako Acana, Brit Care, Eukanuba, K9, Hill's, First Mate, Bosch, Marp a Purina jsou sázkou na jistotu vysoké kvality.

   Když krmení doplníte potřebnými vitamíny pro psy, nebo nějakou dobrou masovou konzervou, budete mít doma skutečně spokojeného a vitálního psa. krmiva pro psy Dobře nažraný pes = spokojený pes! Proto náš e-shop nabízí krmiva pro psy prestižních značek Royal Canin, Brit Care, Eukanuba, Calibra, Hill’s, Purina Pro Plan a dalších, které vašemu pejskovi dodají potřebnou energii pro každodenní lumpačení a důležité živiny pro zdravé a silné zuby a lesklou srst. Pro ty nejhodnější máme připraveny i pamlsky a k vybraným produktům dárek zdarma. Kompletní prémiové krmiva pro psy pro dospělé psy malých a středních plemen. Ideální pro skvělou kondici psů v běžné zátěži.

  Obsahuje kuřecí maso, játra, ovoce a zeleninu a doplněk pro dobré trávení ve formě extraktu z juky. Nejlepší krmiva pro psy on-line si můžete objednat a koupit přes internet nejprodávanější hypoalergenní granule pro dospělé psy velkých a obřích plemen s váhou nad 30 kg. Velikost granulí je přizpůsobena potřebám velkých plemen. Receptura s jehněčím masem a s nízkým obsahem obilovin je vysoce stravitelná, tak aby vyhovovalo i velmi citlivému zažívání. Obsah bílkovin plně respektuje požadavky pro velká plemena psů a obsah chondroprotektiv pomáhá chránit kloubní chrupavky. Kvalitní prémiové krmiva pro psy je ideální pokud se chceme o své psy starat tak, ja se patří. Chutné krmiva pro psy Adult Large je určeno dospělým psům velkých plemen. Základ tvoří 36% obsah kuřete. Skvěle stravitelná receptura s přídavkem chondroitinu a glukosaminu pro zdravé klouby.

  České značky Adult Large splňují výživové nároky dospělých psů velkých a obřích plemen. Receptura krmiv obsahuje kvalitní kuřecí maso a játra, lososový olej, zelenoústé slávky nebo čekankový kořen. Zaměřeno na optimální kondici psů v běžné zátěži. Holistic Salmon ALS Grain Free je určeno pro štěňata i dospělé psy všech plemen. krmiva pro psy je vhodné i jako jednoproteinová hypoalergenní dieta. Vynikající holistické bezobilné krmivo určeno pro štěňata i dospělé psy všech plemen, vhodné i jako jednoproteinová hypoalergenní dieta.
Krmivo vyniká velmi vysokou stravitelností i chutností, má vynikající vliv na kvalitu srsti a kůže díky optimálnímu poměru Omega 3, Omega 6 a zinku. Zcela přírodní složení bez jakýchkoli chemických konzervantů, barviv, dochucovadel či hormonů. Základní suroviny (losos a brambory) jsou doplněny zeleninou, luštěninami, vajíčky, bylinkami, semínky a pivovarskými kvasnicemi pro odolný imunitní systém a dokonalé natrávení minerálů a vitaminů. Krmivo obsahuje rovněž protein, vlákninu a tuk. Správná výživa výrazně ovlivňuje kondici a zdravotní stav psích kamarádů. krmiva pro psy Kvalitní krmiva pro psy používá také mnoho ZOO jak v České republice, tak i v zahraničí. krmiva pro psy Zákadní předpoklady kvalitního krmiva jsou: VYSOKÁ STRAVITELNOST:Hypoalergenní receptura z jehněčího masa s vyváženým obsahem stravitelných proteinů, tuků a živin pro obnovu svalstva a podporu kondice
PODPORA IMUNITY PEJSKŮ:

Prebiotika mannan a fruktooligosacharidy v kombinaci s betaglukany pro zažívání a modulaci střevní mikroflóry a podporu zdravého imunitního systému
KVALITA SRSTI A KŮŽE PSŮ:

Zvýšený obsah Omega-3 mastných kyselin z lososového oleje pro podporu zdraví pokožky a husté a lesklé srsti
OCHRANA BUNĚK PSA:

Vitamín C jako zdroj antioxidantů pro ochranu buněk a podporu buněčné imunity
PREVENCE ZÁNĚTŮ, METABOLISMUS, REGENERACE JATER HAFANŮ: OSTROPESTŘEC MARIÁNSKÝ ( silybum marianum )

PODPORA BUNĚČNÉ I MIKROBIÁLNÍ IMUNITY SPOKOJENÉHO PSA: VITAMÍN C, PREBIOTIKA MOS & FOS A INULIN

Složení KRMIVA je často z následujících ingrediencí:

kuřecí maso nebo kuřecí masová moučka, hovězí maso či moučka, králičí maso, rybí maso nejčastěji z lososa, jehněčí maso nebo masová moučka, rýže, kuřecí tuk, sušená jablka, lososový olej , přírodní chuť, pivovarské kvasnice, schránky mořských korýšů (zdroj glukosaminu), extrakt z chrupavky (zdroj chondroitinu), mannan-oligosacharidy, ovocný a bylinný extrakt (rozmarýn, hřebíček, citrusy, kurkuma ), frukto-oligosacharidy , juka schidigera, inulin , ostropestřec mariánský (Silybum marianum). Každé krmiva pro psy je balené v různých pytlích o velikosti 1,5 kg, 2 kg, 3kg, 5kg, 7,5 kg, 10 kg, 12kg nebo 15kg.