Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Květiny jarní

Jarní květiny jsou symboly obnovy, nového života a radosti po dlouhé zimě. Zde jsou některé z nejpopulárnějších jarních květin:

  1. Tulipány: Tulipány jsou jedny z nejikoničtějších jarních květin. Jsou k dispozici v široké škále barev a velikostí a přinášejí do zahrady a domova živou paletu jarních barev.

  2. Narcisy: Narcisy jsou další jarní květiny, které jsou často spojovány s příchodem jara. Mají charakteristické žluté květy a přinášejí do zahrady vůni a radost.

  3. Hvězdnice: Hvězdnice jsou jemné a elegantní jarní květiny, které kvetou na začátku jara. Jsou k dispozici v různých odstínech a přinášejí do zahrady subtilní a romantický dotek.

  4. Slečna v lese: Tato drobná květina s jemnými bílými nebo modrými květy je dalším jarním symbolem. Její květy vypadají jako jemná hvězda a dodávají zahradě kouzelný a romantický vzhled.

  5. Fialky: Fialky jsou tradiční jarní květiny s jasnými barevnými květy a příjemnou vůní. Jsou ideální pro výsadbu do zahradních záhonů, okrasných truhlíků nebo jarních aranžmá.

  6. Krokusy: Krokusy jsou jedny z prvních květin, které vykukují ze sněhu na jaře. Mají jemné květy v různých odstínech fialové, bílé, žluté nebo modré a přinášejí do zahrady předzvěst jara.

Tyto jarní květiny jsou skvělým způsobem, jak přivítat jaro a oslavovat obnovu přírody. Můžete je vysazovat do zahrad, vsadit do truhlíků nebo je použít k ozdobě interiéru, aby váš domov odrážel radost a svěžest jara.