Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Květiny letní

Letní květiny jsou plné živých barev a přinášejí do zahrady svěžest a radost. Zde jsou některé z nejoblíbenějších letních květin:

  1. Pelargónie: Pelargónie, také známé jako muškátové květy, jsou tradiční letní květiny s bohatými květy v různých odstínech červené, růžové, bílé a fialové. Jsou velmi odolné vůči horkému letnímu počasí a dodávají zahradě výrazný a elegantní vzhled.

  2. Petúnie: Petúnie jsou další populární letní květiny, které jsou k dispozici ve velkém množství barev a vzorů. Jsou trvanlivé a snadno se pěstují v truhlících, záhonech nebo visacích koších a přinášejí do zahrady bohatý a překrásný květinový vzhled.

  3. Margeritky: Margeritky jsou veselé a jasně zbarvené letní květiny s bílými květy a žlutými středy. Jsou ideální pro výsadbu do zahradních záhonů nebo jako okrasná rostlina v kontejnerech.

  4. Slunečnice: Slunečnice jsou ikonické letní květiny s velkými a svěžími květy. Jsou symboly radosti a optimismu a jsou ideální pro vytvoření dočasných letních zahrad nebo pro okrasu venkovních prostor.

  5. Dáleie: Dáleie jsou luxusní letní květiny s krásnými květy v různých odstínech a vzorech. Jsou vysoce ceněny pro své bohaté a výrazné květy a jsou skvělým doplňkem každé letní zahrady.

  6. Cosmos: Cosmos je lehká a vzdušná letní květina s jemnými květy v různých odstínech fialové, růžové, bílé a červené. Je ideální pro vytvoření romantických a přírodních letních aranžmá.

Tyto letní květiny přinášejí do zahrady bohatství barev, vůní a textur, které oživují krajinu a tvoří krásné letní obrazy. Můžete je kombinovat do různých aranžmá a dekorací nebo je použít k ozdobě venkovních prostor pro radostné a příjemné letní zážitky.