Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Květiny podzimní

Podzim je obdobím bohatým na barvy a textury, a stejně tak i květiny podzimní reflektují tuhle krásu. Zde je několik květin, které jsou typicky spojovány s podzimem:

  1. Chryzantémy: Chryzantémy jsou nejpopulárnější podzimní květinou. Jsou k dispozici v různých barvách, včetně oranžové, žluté, červené a fialové, a jsou perfektní volbou pro vytvoření podzimních aranžmá.

  2. Sedmikráska: Sedmikráska je další květina, která se často vyskytuje v podzimních zahradách. Je známá svými jasnými žlutými květy a je perfektní pro oživení podzimních květinových záhonů.

  3. Rudbeckia: Tato trvalka, známá také jako "slunenice", má charakteristické žluté květy s černými středy. Je to vynikající volba pro podzimní zahradní záhony a aranžmá.

  4. Aster: Astry jsou další květiny, které jsou běžné na podzim. Jsou k dispozici v různých odstínech fialové, růžové, bílé a modré a dodávají zahradě nádherné podzimní barvy.

  5. Hortenzie: Hortenzie jsou oblíbenou volbou pro podzimní květinové zahrady. Jejich velké kulaté květenství jsou k dostání v různých odstínech bílé, růžové, modré a fialové.

  6. Echinacea: Tato květina, známá také jako "ježek", je trvalka s velkými jasnými květy v odstínech růžové, červené, bílé a žluté. Je to vynikající volba pro podzimní zahradní záhony a okrasné truhlíky.

Tyto květiny přinášejí do podzimních zahrad bohatství barev a textur, které oslavují krásu tohoto období. Můžete je kombinovat do aranžmá, vysazovat v záhonech nebo je použít k ozdobě interiéru, aby vaše prostředí odráželo podzimní atmosféru.