Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Květiny vánoční

Květiny vánoční jsou tradiční dekorativní prvky, které jsou často používány k oslavě a ozdobení vánočních svátků. Existuje několik typů květin, které jsou spojeny s vánoční sezónou a často se používají jako součást vánočních aranžmá a dekorací:

  1. Vánoční hvězda (Poinsettie): Vánoční hvězda je jednou z nejoblíbenějších vánočních květin. Má výrazné listy v červené, růžové, bílé nebo krémové barvě a často je ozdobena výraznými středovými květy. Je symbolem vánočního období a často se používá jako ozdoba v interiéru i exteriéru.

  2. Jmelí: Jmelí je další tradiční vánoční květina, která je často používána pro vánoční výzdobu. Je symbolem prosperity, štěstí a lásky a je často používáno jako součást vánočních věnců a aranžmá.

  3. Cyclamen: Cyclamen je květina s elegantními a jemnými květy, která je často používána pro vánoční výzdobu. Je k dispozici v různých odstínech červené, růžové, bílé a fialové a dodává vánočním aranžmá jemný a romantický vzhled.

  4. Amarylis: Amarylis je krásná květina s velkými a výraznými květy, která je často spojována s vánočním obdobím. Je k dispozici v různých barvách, včetně červené, bílé, růžové a fialové, a je často používána jako centrální prvek vánočních aranžmá a dekorací.

  5. Bílá vřesovka: Bílá vřesovka je tradiční vánoční květina, která je často používána pro vánoční výzdobu. Má jemné květy v bílé, růžové, fialové nebo červené barvě a dodává vánočním aranžmá elegantní a romantický vzhled.

  6. Ilex (jeřáb): Ilex je tradiční vánoční rostlina se svítivými červenými bobulemi, které jsou symbolem vánočního období. Je často používán jako součást vánočních věnců a aranžmá pro svůj dekorativní a pěkný vzhled.

Tyto květiny a rostliny jsou nejen krásné, ale také přinášejí do domova vánoční atmosféru a radost. Jsou vhodnou volbou pro vánoční výzdobu interiéru i exteriéru a mohou být použity samostatně nebo kombinovány do různých aranžmá a dekorací podle osobních preferencí a vkusu.