Psí vodítka

 Psí vodítka

 

                 Vynikající výcviková psí vodítka. Tato výcviková psí vodítka jsou ručně vyrobena a proto splňují požadavky na dostatečnou pevnost. Oblíbená psí vodítka se hodí téměř pro všechny rasy a plemena. Od malých plemen, po střední plemena psů až po velká plemena a psy obřích rozměrů, kteří váží přes 50 kg. Tato barevná psí vodítka si můžete vybrat v barvě černé, červené, modré, zelené nebo žluté. Naše luxusní psí vodítka s obojkem se snadno používají a pejskovi ho rychle nastavíte do požadovaného stavu.

vodítko banner


Posuvník na kulatých psích vodítka zajišťuje, že stahovací obojek je nastaven tak, aby psovi nepadal na ramena. Zejména při výcviku psa je důležité psí vodítka správně nastavit. Pokud lanová psí vodítka budou psovi padat na ramena a nebude ho mít umístěné těsně za ušima, bude pes tahat. Toto zajistí zmíněný posuvník na psím vodítku. Provazové výstavní vodítko pro psy má rovněž velkou výhodu v tom, že je snadno přenosné v kapse u kalhot nebo bundy. Naše kvalitní psí vodítka nepruží a proto je pro výcvik psů dokonalé.

Mezi chovateli je tento typ znám jako Cesarovo výstavní vodítko, podle amerického odborníka na psy Cesara Millana. Toto vodítko by nemělo chybět u žádného milovníka psů a zejména u páníčků, jejichž pes nezvládá chůzi u nohy a neustále táhne při chůzi a běžném venčení. Millanovo psí vodítka jsou navíc velmi levná a přitom nesmírně účinná, jak dokazují recenze psovodů, kteří tato výchovná vodítko používají. Nyní si můžete pořídit multifunkční vodítko s karabinou.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Pokud ještě nejste majiteli podobného psího vodítka, kupte si nyní naše nejlepší psí vodítka za akční cenu ve výprodeji a vrhněte se do výcviku svého pejska.

Vodítko si můžete objednat a zakoupit online na našem e-shopu právě nyní.