Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Řetízkový stahovací obojek nerez

Řetízkový stahovací obojek nerez

 

     Pořiďte si kvalitní řetízkový stahovací obojek nerez pro psa, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní psí řetízkový stahovací obojek nerez je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný řetízkový stahovací obojek nerez můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

      S tímto krásným řetízkovým stahovacím obojkem nerez pro pejska budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný řetízkový stahovací obojek nerez vždy po ruce. S řetízkovým stahovacím obojkem nerez se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší řetízkový stahovací obojek nerez dodáváme v různých velikostech a barvách. 

     Zbývá jen správně nastavit a nasadit řetízkový stahovací obojek nerez a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody. Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás řetízkový stahovací obojek nerez za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.