Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy

620880966

 

Vyvážené kvalitní krmivo Mini Puppy pro štěňata obsahuje vše, co váš malý kamarád během dospívání potřebuje. V granulích Royal Canin Mini Puppy je obsažen patentovaný komplex antioxidantů s vitamínem E pro povzbuzení obranyschopnosti štěněte i kvalitní bílkoviny na podporu štěněcího trávení. Složení krmiva Royal Canin Mini Puppy je obohacené o prebiotika, která udržují důležitou střevní mikroflóru v rovnováze. Chutné krmivo Mini Puppy pro malá štěňata je vytvořené pro štěňata malých plemen s dospělou váhou do 10 kg.
 
Vynikající krmivo pro psy Royal Canin Mini Puppy tak nejsou ani velké ani příliš malé. Navíc v sobě ukrývají granulky vysoký obsah energie, který je potřebný pro správný vývoj štěňat a jejich radostné dospívání. Růst štěněte v dospělého pejska je nejdůležitější fází v životě každého psa: je to období velkých změn, objevů a seznamování. Během tohoto klíčového psího období se imunitní systém štěňat postupně vyvíjí.
 
Krmivo Mini Puppy pro štěňata je proto obohaceno o patentovaný komplex antioxidantů (včetně vitamínu E), který posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte. Objednejte si tyto kvalitní granule pro psy on-line v e-shopu za akční cenu ve slevě.
 

Granule Royal canin

 

Velmi kvalitní kočičí a psí granule Royal canin jsou určeny pro psy všech plemen, velikostí a různého stáří. Vynikající granule Royal canin pro pejsky, štěňata, kočky a koťata jsou vyrobeny z nejlepších surovin a hlavně z masa, aby poskytly psovi potřebné a důležité živiny. Chutné granule Royal canin pro psy jsou jakostní a prémiové a přitom levné. Ověřené a otestované granule Royal canin jsou často za nejlepší a nejlevnější cenu na internetu. Nabízené granule pro psy obsahují velmi chutné kuřecí, jehněčí, zvěřina, králičí, rybí nebo hovězí maso. Tyto voňavé granule jsou ideální pro vaše pejsky i kočičky. Nejlepší granule pro spokojené psy i kočky Royal canin v akci, za akční a nejlevnější ceny v on-line eshopu Beskisha čekají právě na Vaše domácí mazlíčky. 

Nejprodávanější granule Royal canin pro štěňata, juniory i psy v pokročilém věku - seniory si objednáte on-line v našem e-shopu. Lahodné granule Royal canin pro psy a kočky mají často obsah balení od 2kg, 3kg, 5kg, 10kg, 12 kg, 15kg až po 20kg. Značkové psí granule Royal canin, na které jsou výborné recenze, si objednejte a nakupte právě teď.

Pořiďte svému pejskovi kvalitní krmivo pro psy, jakým jsou prémiové psí granule Royal Canin

 

Royal Canin Maxi Adult 4kg Kód: 695
Royal Canin Cocker 3kg Kód: 668
Royal Canin Labrador 3kg Kód: 693
Royal Canin Maxi Puppy 4kg Kód: 703
Royal Canin Mini Puppy 4kg Kód: 739
Royal Canin Mini Adult 8kg Kód: 721
Royal Canin Mini Puppy 8kg Kód: 740
Royal Canin Labrador 12kg Kód: 692
Royal Canin Maxi Adult 15kg Kód: 694
Royal Canin Maxi Puppy 15kg Kód: 702
Royal Canin Trail 4300 15kg Kód: 755