Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy

620880966

 

Vyvážené kvalitní krmivo Mini Puppy pro štěňata obsahuje vše, co váš malý kamarád během dospívání potřebuje. V granulích Royal Canin Mini Puppy je obsažen patentovaný komplex antioxidantů s vitamínem E pro povzbuzení obranyschopnosti štěněte i kvalitní bílkoviny na podporu štěněcího trávení. Složení krmiva Royal Canin Mini Puppy je obohacené o prebiotika, která udržují důležitou střevní mikroflóru v rovnováze. Chutné krmivo Mini Puppy pro malá štěňata je vytvořené pro štěňata malých plemen s dospělou váhou do 10 kg.
 
Vynikající krmivo pro psy Royal Canin Mini Puppy tak nejsou ani velké ani příliš malé. Navíc v sobě ukrývají granulky vysoký obsah energie, který je potřebný pro správný vývoj štěňat a jejich radostné dospívání. Růst štěněte v dospělého pejska je nejdůležitější fází v životě každého psa: je to období velkých změn, objevů a seznamování. Během tohoto klíčového psího období se imunitní systém štěňat postupně vyvíjí.
 
Krmivo Mini Puppy pro štěňata je proto obohaceno o patentovaný komplex antioxidantů (včetně vitamínu E), který posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte. Objednejte si tyto kvalitní granule pro psy on-line v e-shopu za akční cenu ve slevě.
 

Granule Royal canin

 

Velmi kvalitní kočičí a psí granule Royal canin jsou určeny pro psy všech plemen, velikostí a různého stáří. Vynikající granule Royal canin pro pejsky, štěňata, kočky a koťata jsou vyrobeny z nejlepších surovin a hlavně z masa, aby poskytly psovi potřebné a důležité živiny. Chutné granule Royal canin pro psy jsou jakostní a prémiové a přitom levné. Ověřené a otestované granule Royal canin jsou často za nejlepší a nejlevnější cenu na internetu. Nabízené granule pro psy obsahují velmi chutné kuřecí, jehněčí, zvěřina, králičí, rybí nebo hovězí maso. Tyto voňavé granule jsou ideální pro vaše pejsky i kočičky. Nejlepší granule pro spokojené psy i kočky Royal canin v akci, za akční a nejlevnější ceny v on-line eshopu Beskisha čekají právě na Vaše domácí mazlíčky. 

Nejprodávanější granule Royal canin pro štěňata, juniory i psy v pokročilém věku - seniory si objednáte on-line v našem e-shopu. Lahodné granule Royal canin pro psy a kočky mají často obsah balení od 2kg, 3kg, 5kg, 10kg, 12 kg, 15kg až po 20kg. Značkové psí granule Royal canin, na které jsou výborné recenze, si objednejte a nakupte právě teď.

Pořiďte svému pejskovi kvalitní krmivo pro psy, jakým jsou prémiové psí granule Royal Canin

 

Royal Canin Maxi Adult 4kg Kód: 695
Royal Canin Cocker 3kg Kód: 668
Royal Canin Labrador 3kg Kód: 693
Royal Canin Maxi Puppy 4kg Kód: 703
Royal Canin Mini Puppy 4kg Kód: 739
Royal Canin Mini Adult 8kg Kód: 721
Royal Canin Mini Puppy 8kg Kód: 740
Royal Canin Labrador 12kg Kód: 692
Royal Canin Maxi Adult 15kg Kód: 694
Royal Canin Maxi Puppy 15kg Kód: 702
Royal Canin Trail 4300 15kg Kód: 755