Royal Canin Mini Puppy

Royal Canin Mini Puppy

620880966

 

Vyvážené kvalitní krmivo Mini Puppy pro štěňata obsahuje vše, co váš malý kamarád během dospívání potřebuje. V granulích Royal Canin Mini Puppy je obsažen patentovaný komplex antioxidantů s vitamínem E pro povzbuzení obranyschopnosti štěněte i kvalitní bílkoviny na podporu štěněcího trávení. Složení krmiva Royal Canin Mini Puppy je obohacené o prebiotika, která udržují důležitou střevní mikroflóru v rovnováze. Chutné krmivo Mini Puppy pro malá štěňata je vytvořené pro štěňata malých plemen s dospělou váhou do 10 kg.
 
Vynikající krmivo pro psy Royal Canin Mini Puppy tak nejsou ani velké ani příliš malé. Navíc v sobě ukrývají granulky vysoký obsah energie, který je potřebný pro správný vývoj štěňat a jejich radostné dospívání. Růst štěněte v dospělého pejska je nejdůležitější fází v životě každého psa: je to období velkých změn, objevů a seznamování. Během tohoto klíčového psího období se imunitní systém štěňat postupně vyvíjí.
 
Krmivo Mini Puppy pro štěňata je proto obohaceno o patentovaný komplex antioxidantů (včetně vitamínu E), který posiluje přirozenou obranyschopnost vašeho štěněte. Objednejte si tyto kvalitní granule pro psy on-line v e-shopu za akční cenu ve slevě.