Skleněná

Nejprodávanější

Skleněný svícen
 
629 Kč
Skleněný svícen
 
659 Kč
Červený dekorační svícen k MDŽ
 
689 Kč
Věnec na dveře růžové růže
 
1 299 Kč
Skleněný svícen levně
 
289 Kč
Skleněná váza na květiny
 
279 Kč
Skleněná váza na květiny
Skleněná váza květy
Momentálně nedostupné
Kód: 3430
 
229 Kč
8 položek celkem

Cena

2291299
12291299

Značky

Položek k zobrazení: 8
Skleněná váza na květiny
Skleněná váza květy
Momentálně nedostupné
229 Kč

Skleněná váza květy 8x8x16,5 cm

Krásná dekorativní váza čirá s dekorem květin 

Vázu můžete darovat jako dárek. 

velikost: 8x8x16,5 cm

Kód: 3430
Skleněná váza na květiny
279 Kč

Levná váza na květiny skleněná 

Krásná dekorativní váza bílá s dekorem květin 

velikost: 10x10x21 cm

S touto luxusní skleněnou vázou na květiny bude Váš domov veselejší. 

Kód: 3433
Skleněný svícen levně
289 Kč

Krásný skleněný svícen dekor květy 

Luxusní svícen s květy 11x11x14,5 cm

Levný svícen na čajovou svíčku

Nalaďte si teplo domova s nádherným bílým svícnem s květy. Baculatý tvar svícnu, na vrchu s ozdobným okrajem a uchem, je jako stvořený na klasickou svíčku.

Kód: 3436
Svícen na čajovou svíčku
239 Kč

Krásný skleněný svícen na čajovou svíčku s dekorem květin 8,8,x8,8x10 cm

Svícen na čajovou svíčku

Svícen letní 

Skleněný svícen na čajovou svíčku

Nalaďte si teplo domova s nádherným svícnem s květy. 

Kód: 3439
Skleněný svícen
659 Kč

Skleněný svícen s dřevěným srdcem

Nevíte, jaký dárek dát ženě? Máme pro Vás tento moderní svícen s dřevěným srdcem zdobený v přírodním stylu, který se hodí do jakéhokoliv interiéru. 

Skleněný svícen na dřevěné kulatině je zdobený v přírodním stylu.

Svícen zdobí netřesk, kapradí, vřes, eukalyptus, drobné květy a krásné, ručně vyřezávané dřevěné srdce.

Krásný svícen zdobený v přírodním stylu Vám vydrží několik let. Umělé rostliny jsou velmi kvalitní. 

Kód: 5094
Skleněný svícen
Novinka
629 Kč

Skleněný svícen s růžovou svíčkou a růžovými květy pryskyřníku - ideální dárek pro ženu

Bohatě zdobený svícen růžový jako krásná dekorace do bytu..

Základ svícnu tvoří skleněný ozdobný tác, na kterém je uprostřed připevněn skleněný svícen s růžovou svíčkou. Okolo skleněného svícnu je spoustu zeleně, kapradí, vřesy, růžové květy pryskyřníku , drobné květy. Umělé květiny jako živé si zamilujete. Krásné látkové květy a umělé rostliny mají efekt živých květin.

Darujte své ženě, mamince, kamarádce, sestře, tchyni tento luxusní svícen k svátku, k narozeninám, k Valentýnu, k Mezinárodnímu dni žen MDŽ nebo jen tak pro radost.

Skleněný svícen může zdobit domov po celý rok. 

Kód: 5097
Věnec na dveře růžové růže
Novinka
1 299 Kč

Mezi nejkrásnější věnce na dveře patří i tento bohatě zdobený věnec na dveře s růžovými růžemi, růžovou stuhou a spoustou zeleně.

Luxusní věnec s kapradím, zelení, drobnými květy, růžemi, astrami a stuhou může být chloubou Vašich vchodových dveří.

Kvalitní věnec s růžemi v odstínech bílá a růžová může viset na dveřích po celý rok.

Moderní věnec na dveře - jarní, letní, podzimní nebo zimní věnec na dveře

Kód: 3945

Skleněné dekorace představují elegantní a výrazné prvky, které mohou obohatit a zvýraznit estetiku jakéhokoli prostoru. Následuje podrobný popis skleněných dekorací:

1. Typy Skla: Skleněné dekorace mohou být vyrobeny z různých typů skla, včetně průhledného, matného, nebo barevného skla. Průhledné sklo může nabízet křišťálovou čistotu, zatímco matné sklo dodává jemný a mléčný vzhled.

2. Ruční Výroba: Některé skleněné dekorace jsou vytvářeny ručně, což znamená, že každý kus je unikátní. Sklenáři mohou používat různé techniky, jako je foukání skla, tavení, nebo tvarování na horko, což vytváří originální a jedinečné umělecké kousky.

3. Barevné Vzory a Efekty: Sklo může být barevně pigmentováno nebo obsahovat různé vzory. Skleněné dekorace mohou mít pruhy, víry, nebo dokonce efekty jako irizace, které způsobují, že sklo mění barvu pod různými úhly světla.

4. Skleněné Figurky a Sochy: Skleněné figurky a sochy jsou populární formou skleněných dekorací. Mohou zahrnovat abstraktní tvary, zvířata, květiny nebo lidské postavy. Sklo umožňuje vytvářet jemné detaily a elegantní linie.

5. Skleněné Vázy: Skleněné vázy jsou praktickým a dekorativním prvkem, který může zdobit stoly, parapety nebo stoly. Vázy mohou mít různé tvary a velikosti a poskytují elegantní způsob, jak prezentovat květiny nebo jiné dekorativní prvky.

6. Skleněné Lustry: Skleněné lustry jsou nádherným a luxusním prvkem osvětlení. Sklo může být tvarováno do různých podob, včetně křišťálových lustrů nebo moderních skleněných svítidel, které přidávají do prostoru oslnivý lesk.

7. Skleněné Stolní Lampy: Stolní lampy s skleněnými stínicemi jsou elegantním způsobem, jak vnést do místnosti jemné a harmonické světlo. Sklo může být průhledné nebo zdobené vzory, což vytváří krásný efekt světla.

8. Skleněné Výplně: Skleněné dekorace mohou být použity jako výplň pro prázdné prostory nebo vitríny. Skleněné kuličky, kamínky, nebo dekorativní skleněné perly mohou přidat jemný lesk a elegance do každého prostoru.

9. Moderní Skleněné Umění: Moderní umělci mohou vytvářet složitá skleněná umělecká díla. Abstraktní skleněné panely, skleněné mozaiky nebo skleněné instalace mohou být atraktivními a výraznými kusy uměleckého designu.

10. Výzdoba na Vánoce: Během vánočních svátků mohou skleněné ozdoby zaujmout své místo na vánočním stromku. Skleněné koule, výjevy nebo ornamenty přidávají kouzlo a jemnost k vánoční výzdobě.

Skleněné dekorace poskytují jedinečnou kombinaci elegance, jasu a uměleckého výrazu. Světlo pronikající sklem vytváří specifický vizuální efekt, což dělá skleněné dekorace atraktivním prvkem pro každý interiér.