Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Stahovací obojek oválná oka

 Stahovací obojek oválná oka

 

    Otestujte kvalitní stahovací obojek oválná oka, který bude vašemu psovi sedět a také slušet. Tento moderní stahovací obojek oválná oka je velmi kvalitně vyrobený a také funkční tréninkovou a výcvikovou pomůckou pro plemena různé váhy a velikosti. Krásný stahovací obojek oválná oka můžete používat jak na cvičáku, tak při každodenních vycházkách a venčení pejska.

   S tímto krásným stahovacím obojkem oválná oka budete mít svého psa vždy pod kontrolu a budete hafana s lehkostí ovládat. Každý psovod a chovatel psa by měl mýt tento oblíbený a účinný stahovací obojek oválná oka vždy po ruce. S stahovacím obojkem oválná oka se velmi často cvičí chůze u nohy a mnoho dalších povelů. Nejlepší stahovací obojek oválná oka dodáváme v různých velikostech a barvách. Zbývá jen správně nastavit a nasadit stahovací obojek oválná oka a vyrazit na cvičák nebo někam do přírody.

  Od černé, modré, červené, zelené či žluté. Objednejte si u nás stahovací obojek oválná oka za nejlepší a nejlevnější cenu v akci a udělejte svému pejskovi i sobě radost.