Stahovací obojek

7 položek celkem
Žluté césarovo vodítko
Tip Výprodej - sleva Akční cena
260 Kč –4 %
249 Kč

Žluté Cesarovo vodítko s obojkem je vynikající pomůcka pro výchovu neposlušného psa, který při chůzi na vodítku neustále tahá.

Kód: 92
Červené vodítko pro psy
Novinka Tip Akční cena
260 Kč –4 %
249 Kč

Chcete aby Váš pes chodil na vodítku a netahal? Vyzkoušejte naše červené vodítko pro snadné ovládání i velkého psa. Césarovo vodítko v červené barvě je krásné a velmi účinné. 

Kód: 101
červené vodítko a obojkem
Novinka Tip Akční cena
300 Kč –17 %
249 Kč

Kvalitní červené vodítko se stahovacím obojkem a karabinou. Toto vodítko lze použít jako běžné vodítko nebo jako výchovné vodítko se stahovacím obojkem. Jedinečné vodítko na...

Kód: 113
Modré césarovo vodítko
Novinka Tip Akční cena
260 Kč –4 %
249 Kč

Designové modré vodítko s obojkem pro snadný výcvik psů všech plemen. Ideální rovněž pro velké a silné psy.

Kód: 107
černé césarovo vodítko
Novinka Tip Akční cena
260 Kč –4 %
249 Kč

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné zelené vodítko
Novinka Tip Akční cena
260 Kč –4 %
249 Kč

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Zelené vodítko s obojkem a karabinou
Novinka Tip Akční cena
300 Kč –17 %
249 Kč

Vynikající výchovné vodítko zelené barvy. Toto vodítko se stahovacím obojkem je rovněž vybaveno pevnou karabinou. Díky tomu lze vodítko použít rovněž jako běžné vodítko, které...

Kód: 116

                Vysoce kvalitní stahovací obojek pro dokonalé zvládnutí a výchovu psa různé rasy. Pevný stahovací obojek pomáhá při výcviku psa a je velmi oblíbenou výcvikovou pomůckou. Provazový stahovací obojek nebo kožený stahovací obojek se snadno používá a flexibilně ho nastavíme podle velikosti hlavy psa. Stahovací kovový obojek není příliš vhodný pro výcvik, protože je moc tvrdý a těžký. Tento kovový jednořadý nebo dvou či třířady stahovací obojek by měl spíše sloužit jako ozdoba psa. Žádný stahovací obojek ani běžný obojek by neměl sloužit ke škrcení psa.

             Ani při výcviku by tento lanový či jiný stahovací obojek neměl být neustále napnutý. Každý stahovací obojek by se měl používat pouze po odborném školení, abychom předešli zranění psa. U stahovacího obojku dochází ke krátkému propnutí pouze, pokud pes špatně zareaguje na povel nebo na okolní situaci. Po krátkém popotáhnutí musí následovat okamžitě uvolnění stahovacího obojku. Tím dáváme psovi najevo, že nyní plní naše očekávání a jsme s ním spokojeni. Po každém cvičení doporučujeme stahovací obojek sundat psovi z krku a nenechávat mu stahovák na krku pokud je osamotě.