Stahovací obojek

                Vysoce kvalitní stahovací obojek pro dokonalé zvládnutí a výchovu psa různé rasy. Pevný stahovací obojek pomáhá při výcviku psa a je velmi oblíbenou výcvikovou pomůckou. Provazový stahovací obojek nebo kožený stahovací obojek se snadno používá a flexibilně ho nastavíme podle velikosti hlavy psa. Stahovací kovový obojek není příliš vhodný pro výcvik, protože je moc tvrdý a těžký. Tento kovový jednořadý nebo dvou či třířady stahovací obojek by měl spíše sloužit jako ozdoba psa. Žádný stahovací obojek ani běžný obojek by neměl sloužit ke škrcení psa.

             Ani při výcviku by tento lanový či jiný stahovací obojek neměl být neustále napnutý. Každý stahovací obojek by se měl používat pouze po odborném školení, abychom předešli zranění psa. U stahovacího obojku dochází ke krátkému propnutí pouze, pokud pes špatně zareaguje na povel nebo na okolní situaci. Po krátkém popotáhnutí musí následovat okamžitě uvolnění stahovacího obojku. Tím dáváme psovi najevo, že nyní plní naše očekávání a jsme s ním spokojeni. Po každém cvičení doporučujeme stahovací obojek sundat psovi z krku a nenechávat mu stahovák na krku pokud je osamotě. 

7 položek celkem
Stahovací obojek
Novinka Ve výprodeji
299 Kč

Kvalitní obojek pro psy červený jednořadý. Ideální psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Obojek je pevný a přitom velmi lehký. S obojkem se velmi snadno manipuluje a psovi vůbec nepřekáží. Tento osvědčený a funkční obojek pro psy se velmi oblíbený a také levný. Stahovací obojek pro výcvik psa.

Kód: 2265/81
Obojek proti tahání modrý
Novinka
299 Kč

Kvalitní stahovací obojek proti tahání, modrý, jednořadý. Ideální psí obojek pro kompletní výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Modrý obojek proti tahání je pevný a přitom velmi lehký. S modrým obojkem proti tahání se velmi snadno manipuluje a psovi vůbec nepřekáží. Tento osvědčený a funkční obojek pro psy se velmi oblíbený a také levný. Stahovací obojek pro výcvik psa.

Kód: 2274/40
Stahovací obojek černý
Novinka
299 Kč

Kvalitní stahovací obojek pro psy černý jednořadý. Ideální stahovací psí obojek pro výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Stahovací obojek je pevný a přitom velmi lehký. S černým stahovacím obojkem se velmi snadno manipuluje a psovi vůbec nepřekáží. Tento osvědčený a funkční obojek pro psy se velmi oblíbený a také levný.

Kód: 2271/40
Stahovací obojky zelené
Novinka
299 Kč

Kvalitní stahovací obojky v zelené barvě navržené proti tahání psa na vodítku. Zelené, jednořadé stahovací obojky je z lehkého a kvalitního materiálu. Ideální psí stahovací obojek pro kompletní výchovu a výcvik malých, středně velkých i velkých až obřích psů. Zelené stahovací obojky proti tahání je pevný a přitom velmi bezpečný. Se zeleným stahovacím obojkem proti tahání se velmi snadno manipuluje a psovi vůbec nepřekáží. Tento osvědčený a funkční obojek pro psy se velmi oblíbený a také za nejlepší cenu. Stahovací obojek pro výcvik psa.

Kód: 2280/40
Stahovací vodítko černé
Novinka Nejlepší cena
349 Kč

Černé stahovací vodítko černé barvy pro všechna střední a velká plemena. Toto kvalitní vodítko pro trénink poslušnosti a chůze u nohy je velmi oblíbené a účinné.

Kód: 98
Výchovné vodítko pro psa
Novinka Nejlepší cena
349 Kč

Osvědčené zelené výchovné vodítko pro psa. Výborné zelené stahovací vodítko pro výchovu psa při chůzi u nohy. 

Kód: 95
Zelené vodítko s obojkem a karabinou
Novinka Ve výprodeji Nejlepší cena
349 Kč

Vynikající výchovné vodítko zelené barvy. Toto vodítko se stahovacím obojkem je rovněž vybaveno pevnou karabinou. Díky tomu lze vodítko použít rovněž jako běžné vodítko, které se připne na běžný obojek. Pokud se však rozhodnete pro výcvik, vodítko otočíte a máte kvalitní césarovo vodítko se stahovacím obojkem.

1,5m

0,8cm

Kód: 116