Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Vodítko na psa

 Vodítko na psa

 

 

Vynikající výstavní vodítko na psa. Toto výcvikové vodítko na psa je ručně vyrobeno a proto splňuje požadavky na dostatečnou pevnost. Oblíbené moderní vodítko na psa se hodí téměř pro všechny rasy a plemena. Od malých plemen, po střední plemena psů až po velká plemena a psy obřích rozměrů, kteří váží přes 50 kg. Toto barevné vodítko na psa si můžete vybrat v barvě černé, červené, modré, zelené nebo žluté. Naše luxusní vodítko na psa s obojkem se snadno používá a pejskovi ho rychle nastavíte do požadovaného stavu.

vodítko banner


Posuvník na vodítku pro psy zajišťuje, aby byl stahovací obojek nastaven tak, aby psovi nepadal na ramena. Zejména při výcviku psa je důležité vodítko správně nastavit. Pokud lanové vodítko na psa bude psovi padat na ramena a nebude ho mít umístěné těsně za ušima, bude pes tahat. Toto zajistí zmíněný posuvník na vodítku. Provazové vodítko na psa má rovněž velkou výhodu v tom, že je snadno přenosné v kapse u kalhot nebo bundy. Naše kvalitní vodítko na psa nepruží a proto je pro výcvik psů dokonalé.

Mezi chovateli je tento typ znám jako Cesarovo vodítko na psa, podle amerického odborníka na psy Cesara Millana. Toto vodítko by nemělo chybět u žádného milovníka psů a zejména u páníčků, jejichž pes nezvládá chůzi u nohy a neustále táhne při chůzi a běžném venčení. Millanovo jedinečné vodítko je navíc velmi levné a přitom nesmírně účinné, jak dokazují recenze psovodů, kteří toto výchovné pletené vodítko na psa s obojkem používají.

Pokud ještě nejste majiteli podobného vodítka, kupte si nyní naše nejlepší vodítko na psa za akční cenu ve výprodeji a vrhněte se do výcviku svého pejska. Nyní můžete pořídit multifunkční vodítko na psa s karabinou.

 červené vodítko s obojkem a karabinou

Nádherné ručně vyrobené vodítko si můžete objednat a zakoupit online na našem e-shopu právě nyní.