Výcvikové vodítko pro Bílého švýcarského ovčáka

Výcvikové vodítko pro Bílého švýcarského ovčáka

 

Výcvikové vodítko pro Bílého švýcarského ovčáka na které se můžete zcela spolehnout. Bílý švýcarský ovčák je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i bílému švýcarskému ovčáku, kdo je šéfem smečky.

vodítko banner

Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s bílým švýcarským ovčákem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Bílého švýcarského ovčáka musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Vsaďte na otestované a prověřené vodítko s obojkem, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému bílému švýcarskému ovčáku radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.