Výcvikové vodítko pro Bordeauxkou dogu

Výcvikové vodítko pro Bordeauxkou dogu

 

vodítko banner

Výcvikové vodítko pro Bordeauxkou dogu na které se můžete zcela spolehnout. Bordeauxská doga je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i bordeauxké doze, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko s obojkem z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s bordeauxkou dogou si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat.

 

I pro Bordeauxkou dogu musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Tento typ vodítka s obojkem patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému bordeauxké doze radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.