Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Výcvikové vodítko pro Bordeauxkou dogu

Výcvikové vodítko pro Bordeauxkou dogu

 

vodítko banner

Výcvikové vodítko pro Bordeauxkou dogu na které se můžete zcela spolehnout. Bordeauxská doga je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i bordeauxké doze, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko s obojkem z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s bordeauxkou dogou si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat.

 

I pro Bordeauxkou dogu musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Tento typ vodítka s obojkem patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému bordeauxké doze radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.