Výcvikové vodítko pro Československého vlčáka

Výcvikové vodítko pro Československého vlčáka

 

Výcvikové vodítko pro Československého vlčáka na které se můžete zcela spolehnout. Československý vlčák je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí.

 vodítko banner

Při použití našeho výchovného vodítka s obojkem rychle dojde i československému vlčákovi, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s československým vlčákem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Československého vlčáka musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému československému vlčákovi radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.