Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Výcvikové vodítko pro Československého vlčáka

Výcvikové vodítko pro Československého vlčáka

 

Výcvikové vodítko pro Československého vlčáka na které se můžete zcela spolehnout. Československý vlčák je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí.

 vodítko banner

Při použití našeho výchovného vodítka s obojkem rychle dojde i československému vlčákovi, kdo je šéfem smečky. Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s československým vlčákem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Československého vlčáka musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému československému vlčákovi radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.