Výcvikové vodítko pro Irského vlkodava

Výcvikové vodítko pro Irského vlkodava

 

    Výcvikové vodítko pro Irského vlkodava na které se můžete zcela spolehnout. Irský vlkodav je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i irskému vlkodavovi, kdo je šéfem smečky.

vodítko banner

   Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu s obojkem vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s irským vlkodavem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Irského vlkodava musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

   Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce. Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné.

červené vodítko s obojkem a karabinou

 Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému irskému vlkodavovi radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.