Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Výcvikové vodítko pro Italského cane corso psa

Výcvikové vodítko pro Italského cane corso psa

 

Výcvikové vodítko pro Italského cane corso psa na které se můžete zcela spolehnout. Italský corso pes je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i italskému cane corsovi, kdo je šéfem smečky.

vodítko banner

Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s italským cane corso psem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Italského cane corso psa musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene. Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému italskému cane corsovi radost. Nyní jsou vodítka s obojkem v akci a nejnižší cenu.