Při nákupu nad 1999 Kč je doprava ZCELA ZDARMA. Váha balíku však nesmí převyšovat 20 kg.

Výcvikové vodítko pro Kavkazského psa

Výcvikové vodítko pro Kavkazského psa

 

Výcvikové vodítko pro Kavkazského psa na které se můžete zcela spolehnout. Kavkazský pastevecký pes je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i kavkazskému psu, kdo je šéfem smečky.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s kavkazským psem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Kavkazského psa musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

vodítko banner

Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému kavkazskému psu radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.