Výcvikové vodítko pro Kavkazského psa

Výcvikové vodítko pro Kavkazského psa

 

Výcvikové vodítko pro Kavkazského psa na které se můžete zcela spolehnout. Kavkazský pastevecký pes je velmi silný pes a pokud táhne na vodítku a nemá patřičné vychování, je venčení velmi nepříjemnou záležitostí. Při použití našeho výchovného vodítka rychle dojde i kavkazskému psu, kdo je šéfem smečky.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Stahovací vodítko z pevného lanového materiálu vám pomůže tohoto silného psa vycvičit a i s kavkazským psem si venčení užijete a nebudete se vzájemně přetahovat. I pro Kavkazského psa musí platit pravidla chování, jako pro každého psa různé velikosti a různého plemene.

vodítko banner

Naše césarovo vodítko proti tahání a pro snadné ovládání psů si rychle oblíbíte a protože je velmi skladné a snadno ho můžete nosit po kapsách budete ho mít neustále po ruce.

Vsaďte na otestované a prověřené vodítko, které je levné a velmi účinné. Tento typ vodítka patří mezi nejprodávanější a nejlevnější vodítka na trhu. Na nic nečekejte a udělejte sobě a svému kavkazskému psu radost. Nyní jsou vodítka v akci a nejnižší cenu.