Výstavní vodítko

Výstavní vodítko

 

            Vynikající výstavní vodítko pro psy. Toto výcvikové i výstavní vodítko pro psy je ručně vyrobeno a proto splňuje požadavky na dostatečnou pevnost. Oblíbené výcvikové vodítko se hodí téměř pro všechny rasy a plemena. Od malých plemen, po střední plemena psů až po velká plemena a psy obřích rozměrů, kteří váží přes 50 kg. Toto barevné výcvikové vodítko si můžete vybrat v barvě černé, červené, modré, zelené nebo žluté. Naše luxusní výcvikové vodítko s obojkem se snadno používá a pejskovi ho rychle nastavíte do požadovaného stavu.


Posuvník na vodítku pro psy zajišťuje, aby byl stahovací obojek nastaven tak, aby psovi nepadal na ramena. Zejména při výcviku psa je důležité výstavní vodítko správně nastavit.

vodítko banner


Pokud lanové výstavní vodítko bude psovi padat na ramena a nebude ho mít umístěné těsně za ušima, bude pes tahat. Toto zajistí zmíněný posuvník na výstavním vodítku. Provazové výstavní vodítko má rovněž velkou výhodu v tom, že je snadno přenosné v kapse u kalhot nebo bundy. Naše kvalitní výstavní vodítko nepruží a proto je pro výcvik psů dokonalé. Mezi chovateli je tento typ znám jako Cesarovo výstavní vodítko, podle amerického odborníka na psy Cesara Millana.

Toto vodítko by nemělo chybět u žádného milovníka psů a zejména u páníčků, jejichž pes nezvládá chůzi u nohy a neustále táhne při chůzi a běžném venčení. Millanovo výstavní vodítko je navíc velmi levné a přitom nesmírně účinné, jak dokazují recenze psovodů, kteří toto výchovné výstavní vodítko používají. Pokud ještě nejste majiteli podobného vodítka, kupte si nyní naše nejlepší vodítko za akční cenu ve výprodeji
a vrhněte se do výcviku svého pejska. Nyní i varianta výstavního vodítka s karabinou.

červené vodítko s obojkem a karabinou

Vodítko si můžete objednat a zakoupit online na našem e-shopu právě nyní.