36 položek celkem

Cena

79999
179999

Značky

Položek k zobrazení: 36
Adventní svícen na stůl s figurkou
Doporučujeme
999 Kč

Adventní svícen na stůl s figurkou dítěte

Adventní svícen 2023 s figurkou dítěte s andělskými křídly

Dřevěný základ adventního svícnu na stůl v přírodní barvě zdobí čtyři velké červené svíčky, umělé chvojí, baňky, zasněžené bílé stromečky, jeřabiny, bílé bobule, třpytivé hvězdičky, roztomilá figurka holčičky s andělskými křídly a  ručně zdobená cedulka Veselé Vánoce.

Tento svícen s figurkou může zdobit Váš domov celý vánoční čas.

Kód: 4047
Adventní svícen na stůl zlatý
999 Kč

Adventní svícen na stůl zlatý

Adventní svícen 2023 s LED světýlky a figurkou a zlatými svíčkami

Dřevěný základ adventního svícnu na stůl v přírodní barvě zdobí čtyři velké zlaté svíčky, umělé bílé chvojí, zlaté baňky, zlaté rostliny, bílé kapradí, třpytivé přízdoby a LED světýlka. 2 AA baterie nejsou součástí balení.

Tento adventní svícen na stůl s krásnými zlatými svíčkami českého výrobce může zdobit Váš domov celý vánoční čas.

Kód: 4050
Adventní věnec na stůl s LED světýlky
Novinka Doporučujeme
829 Kč

Adventní věnec na stůl s LED světýlky 

Luxusní adventní věnec na stůl  je zdobený čtyřmi hnědými svíčkami, baňkami, zeleným chvojím umělého smrku,  stuhou ve stejné barvě jako svíčky a LED světýlky. 2 AA baterie nejsou součástí balení.

Tento moderní adventní věnec na stůl se čtyřmi svíčkami v barvě cappuccino a LED světýlky může zdobit Váš sváteční stůl.

Vánoční adventní věnec  se hodí i na menší stoly. Průměr s nazdobením je 30 cm.

Kód: 4053
Budka pro ptáčky M
479 Kč
Kód: 4869
Dekorace dřevěný kůň 26,5cm
389 Kč

Jedinečná Dekorace dřevěný kůň 26,5cm velmi oblíbená mezi dětmi každého věku. Překrásný dřevěný kůň jel od pradávna nejhezčí dárek pro děti k narozeninám nebo Vánocům. Tento dokonalý dekorativní houpací dřevěný kůň můžete také upotřebit při inspiraci a tvorbě rozsáhlé dekorace pro různé slavnosti a příležitosti jako je svatba, svátek, výročí nebo narozeniny.

Kód: 3856
Dekorace budka D3134 Kód: 4870
Dekorace do bytu mandala
Novinka Doporučujeme Dekorace
299 Kč

Krásná dekorace do bytu mandala 

Mandala je symbolem rovnováhy a rovnováhy.

Tato moderní dekorace vykouzlí úsměv na tváři každé ženě. 

Nevíte si rady, jaký dárek pro ženu? Tato mandala na stojánku je ideální jako dárek pro ženu k Valentýnu, MDŽ, k svátku, k narozeninám, k výročí nebo jen tak pro radost.

Mandala na stojánku vynikne samostatně nebo ji můžete postavit ke svíčce na komodu, na parapet.

 

Kód: 5746
Dívka na kole 11,5 cm 3ks
139 Kč

Krásná závěsná dřevěná dekora jako je dřevěná dívka na kole 11,5 cm 3ks v balení se hodí pro dekoraci rovných plochých povrchů. Dřevěná ozdoba - dívka na kole s košíkem plným květin se skládá ze třech kusů ozdob v balení. Tuto závěsnou dekoraci ze dřeva lze využít jako samostatnou dekoraci, kterou umístíme na rovnou plochu. Kvítek lze také nalepit nebo použít s jinými dekoračními dřevěnými prvky.

Kód: 3826
Domek pro hmyz 097114
659 Kč
Kód: 4875
Domek ze dřeva
199 Kč

Nádherný Domek ze dřeva jako samostatně stojící dekorace na skříň nebo do stoleček. Tento báječný levný domeček ze dřeva můžete rovněž využít při výrobě větší sváteční dřevěné nebo květinové dekorace.

Kód: 3853
Krmítko pro ptáčky dřevěné opalované velké 097116 3 Kód: 4880
Dřevěná slepička 12,5 cm
Novinka Doporučujeme
199 Kč

Dřevěná slepička 12,5 cm  dekorace 

Dřevěná slepička dodá šmrnc každému interiéru

 popis: velikonoční dekorace slepička 
materiál: dřevo, kov
rozměr: 12,5 x 3,3 cm

Velikonoční dřevěná dekorace

Kód: 5796
Dřevěná slepička dekorace 9 cm
Novinka Doporučujeme Dekorace
79 Kč

Moderní dřevěná dekorace slepička
Zelená slepička ve svetru dodá šmrnc každému interiéru
popis: velikonoční dekorace slepička v pleteném svetru
materiál: dřevo, textil

Kód: 5794
Dřevěné městečko
329 Kč

Módní dřevěné městečko jako krásná skládací dekorace pro ozdobu třeba parapetu, police nebo jiných míst v interiéru bytu nebo domu za velmi levnou cenu. Dřevěná městečka vytvoří originální vzhled pokoje či jiného prostoru.

Kód: 3851
Dřevěné slepičky 8 ks
Novinka Doporučujeme
159 Kč

Dřevěná dekorace jarní slepičky 8ks

Dřevěná dekorace velikonoční 

Moderní dřevěná dekorace dřevěné malované slepičky na zavěšení

Dřevěné slepičky můžete zavěsit na větvičky ve váze, na dekoraci u vchodových dveří, použít jako dekoraci na věnec nebo na hrob.

Krásná velikonoční dřevěná dekorace v jarních barvách - žlutá, oranžová, zelená.

 Velikonoční dřevěná dekorace

Kód: 5737
Dřevěné srdce z kvítí závěsné 12cm
79 Kč

Závěsné dřevěné srdce z kvítí závěsné 12cm jako nástěnná bytová dekorace. Dřevěné srdíčko z kvítí oživí interiér pokoje nebo kanceláře, restaurace či hotelových prostor. Závěsné srdce ze dřeva se snadno umístí na zeď či stěnu. Lehká dřevěná dekorace jako je toto srdce z květů působí velmi originálním dojmem.

Kód: 3832
Dřevěné srdce z kvítků 16cm závěsná dekorace
129 Kč

Velmi pěkná dřevěná ozdoba Dřevěné srdce z kvítků 16cm závěsná dekorace. Toto závěsné dřevěné srdce z kvítí se hodí na stěnu pokoje nebo obýváku jako úžasná a originální dekorace ze dřeva. 

Kód: 3827
Dřevěný dekorativní domek
199 Kč

Nádherný Dřevěný dekorativní domek jako samostatná dekorace na poličku nebo do výkladní skříně. Tento úžasná dřevěný domeček můžete rovněž použít při výrobě větší okrasní dřevěné nebo květinové dekorace.

Kód: 3852
Domek pro hmyz 097113 Kód: 4874
Domek pro hmyz 097112 Kód: 4873
Dřevěný houpací koník
129 Kč

Laciný Dřevěný houpací koník 12 x 15 cm je nádherná dekorace velmi oblíbená mezi dětmi různého věku. Houpací koník byl odjakživa nejhezčí dětský dárek k narozeninám nebo Vánocům. Tento báječný dekorativní houpací koník ze dřeva můžete rovněž využít při výrobě rozsáhlé dekorace pro různé slavnosti a příležitosti jako je svatba, svátek, výročí nebo narozeniny.

Kód: 3854
Dřevěný kvítek délka 30 cm 3ks
149 Kč

Krásná dřevěná dekora jako je Dřevěný kvítek délka 30 cm 3ks v balení. Hezký dřevěný kvítek lze využít jako samostatnou dekoraci, kterou umístíme na rovnou plochu. Kvítek lze také nalepit nebo použít s jinými dekoračními dřevěnými prvky.

Kód: 3825
Dřevěný věnec z květů 25cm
159 Kč

Levný závěsný dřevěný věnec z květů 25cm průměr. Krásná dřevěná dekorace na stěnu či ze nebo jinou rovnou plochu. Závěsný věneček je vhodný jak do dětského pokojíku tak do obýváku nebo jiné místnosti bytu či domu. Dřevěný věnec na zavěšení si vždy najde své pevné místo.

Kód: 3829
Dekorační budka D4060 2 Kód: 4872
Foto rámeček se sklem 22,5x27,5 cm
239 Kč

Dřevěný foto rámeček se sklem 22,5 x 27,5 cm, je ideální dekorativní rámeček pro originální obrázek či fotografii z dovolené nebo výroční oslavy jako jsou narozeniny, svátek nebo svatba. Dřevěné foto rámečky jsou velmi oblíbené a často objednávané a prodávané produkty na E-shopu.

Kód: 3847
houpací kůň ze dřeva se srdcem
449 Kč

Originální Houpací kůň ze dřeva se srdcem jako jedinečná dekorace bytů či domů a dalších interiérových prostor. Houpací kůň ze dřeva se srdcem je ideální dekorací dětského pokojíčku nebo ve školce či jeslích. Krásný Houpací kůň ze dřeva se srdcem lze použít jako výjimečný dáreček k narozeninám, svatbě nebo jinému slavnostnímu okamžiku.

Kód: 3855
Krmítko 097009 Kód: 4876
Krmítko pro ptáčky horalské opalované střední 097117 2
519 Kč
Kód: 4882
Krmítko pro ptáčky dřevěné opalované střední 097116 2 Kód: 4879
Krmítko pro ptáčky dřevěné opalované malé 097116 1 Kód: 4878
Závěsná dekorace s motýly
99 Kč

Levná závěsná dekorace s motýly 34 x 9,5 cm se hodí jako ozdoba zdi v místnostech nebo jiných ploch stěn jak obývacích pokojů tak pokojů dětských. Moderní závěsné dekorace jsou velmi pečlivě vyrobeny.

Kód: 3848
Závěsný dřevěný motýl s kvítím
149 Kč

LED osvětlený krásný, závěsný dřevěný motýl s kvítím 14,5 cm. Závěsné dřevěné motýly s kvítky patří mezi velmi oblíbenou a používanou nástěnnou bytová dekoraci. Dřevěný motýl z kvítí oživí a rozzáří interiér pokoje nebo kanceláře, restaurace či hotelových prostor. Závěsné motýly ze dřeva se snadno umístí na zeď či stěnu v místnosti. Levná dřevěná dekorace jako je tento dřevěný závěsný motýl s kvítím působí velmi originálním dojmem.

Kód: 3849
Závěsný dřevěný věnec s motýly 25 cm
159 Kč

Moderní závěsná dřevěná dekorace jako je závěsný dřevěný věnec s motýly 25 cm průměr se hodí jako okrasa a ozdobná dekorace na zeď v místnosti nebo jinou plochou stěnu ať už obývacího pokoje nebo pokoje dětského. Elegantní závěsná dekorace je velmi kvalitně vyrobena.

Kód: 3828

Dřevěné dekorace představují jedinečný a přírodní způsob, jak oživit prostor a dodat mu teplý a autentický vzhled. Tyto dekorace mohou být vyrobeny z různých druhů dřeva a nabízí širokou škálu designů a stylů. Následuje podrobný popis dřevěných dekorací:

1. Přírodní Materiál Dřevo: Dřevěné dekorace využívají jako svůj hlavní stavební materiál dřevo. Různé druhy dřeva, jako dub, borovice, mahagon nebo akát, poskytují různé vizuální a texturální vlastnosti. Přírodní krása dřeva dodává dekoracím jedinečný a autentický charakter.

2. Ruční Výroba a Řemeslné Techniky: Většina dřevěných dekorací je vyráběna ručně s použitím tradičních řemeslných technik. Řezání, obrábění, ruční broušení a lakování jsou často prováděny s precizností, což zaručuje kvalitu a individualitu každého kusu.

3. Dřevěné Sochy a Umělecké Prvky: Dřevěné sochy a umělecké prvky jsou často vytvářeny řezáním nebo vyřezáváním dřeva. Tento umělecký proces umožňuje vytvořit různé formy, od abstraktních po figurativní sochy, které přidávají estetický rozměr do prostoru.

4. Dřevěné Rámce a Zrcadla: Dřevěné rámce a zrcadla jsou oblíbenými dekoracemi, které zvyšují vizuální atraktivitu a dodávají prostoru eleganci. Různé druhy dřeva a různé řemeslné techniky umožňují vytvářet různorodé designy.

5. Nábytek a Dřevěné Regály: Dřevěný nábytek, jako jsou stoly, židle, komody nebo regály, přináší do prostoru teplý a příjemný vzhled. Kombinace funkce a estetiky dřevěného nábytku přispívá k pohodlí a stylu interiéru.

6. Dřevěné Výrobky Pro Zahrady: Dřevěné dekorace pro zahrady zahrnují altány, pergoly, květinové truhlíky, a další. Dřevo je odolné vůči povětrnostním podmínkám a přirozeně ladí s okolní přírodou.

7. Dřevěné Svícny a Lampy: Svícny a lampy z dřeva poskytují nejen světelný zdroj, ale také vytvářejí útulnou atmosféru. Dřevo lze tvarovat do různých designů, které reflektují různé styly od rustikálního po moderní.

8. Dřevěné Hračky a Dekorativní Doplnky: Dřevěné hračky nebo dekorativní doplňky mohou být ručně vyrobeny pro estetické potěšení nebo jako originální dárek. Jednoduché hračky z dřeva mohou zároveň sloužit jako atraktivní dekorace.

9. Barevné a Patinované Povrchy: Dřevěné dekorace mohou být buď zachovány v přirozené dřevěné barvě, nebo mohou být lakované, natřené nebo patinované, aby získaly specifický vzhled. Barvy mohou podtrhnout texturu dřeva nebo přizpůsobit dekoraci specifickému stylu.

10. Ekologický Aspekt a Udržitelnost: Vzhledem k tomu, že dřevo je obnovitelný materiál, dřevěné dekorace jsou často spojovány s ekologickým přístupem k designu interiérů a exteriérů. Udržitelnost a přírodní krása dřeva poskytují záruku, že tyto dekorace budou nadčasové a šetrné k životnímu prostředí.

Celkově lze říci, že dřevěné dekorace nejen obohacují vizuální stránku prostoru, ale také přinášejí do domova či zahrady příjemný, teplý a přirozený prvek.